خرید ارز دیجیتال Chihuahua | فروش ارز دیجیتال چی هوا هوا | قیمت ارز دیجیتال HUAHUA

چی هوا هوا

HUAHUA - Chihuahua
0.000021تتر
8.998%

قیمت خرید چی هوا هوا

قیمت فروش چی هوا هوا

1.076288تومان
1.065568تومان
(11,376)

حجم معاملات چی هوا هوا

2,820,817,319تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.2801تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.01906تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره چی هوا هوا

چی هوا هوا اولین میم کوین تعامل پذیر است که از مکانیزم اثبات کار استفاده می‌کند. این ویژگی آن را به یکی از مورد استفاده‌ترین بلاک چین‌ها در اکوسیستم کازماس تبدیل کرده است. میم کوین Chihuahua یک میم کوین پایدار و دوستدار محیط زیست است که از مکانیزم ارتباطی کازماس استفاده می‌کند تا با دیگر بلاک چین‌ها در ارتباط باشد. چون از مکانیزم اثبات سهام استفاده می‌کند، کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن بومی آن که HUAHUA نام دارد، پاداش بگیرند و به مزایای زیادی دسترسی پیدا کنند، مانند رای دهی به طرح‌های توسعه‌ای و حاکمیت در اکوسیستم این میم کوین. یکی از مهمترین مزایای میم کوین چی هوا هوا دوستدار محیط زیست بودن آن است. این میم کوین با استفاده از بلاک چین کازماس و تندرمیت ایجاد شده است. میزان مصرف انرژی آن در یک سال، از میزان مصرف انرژی اتریوم و دوج کوین در یک روز کمتر است. علاوه بر این می‌تواند با بیش از ۳۰ زنجیره کازماس تعامل داشته باشد و ارتباط برقرار کند و انتقال دارایی میان آن این زنجیره‌ها در کسری از ثانیه انجام می‌شود. توکن HUAHUA در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای محدودیت عرضه ۱۰۳ میلیارد عددی است.

خرید چی هوا هوا

ارز دیجیتال چی هوا هوا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید چی هوا هوا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید چی هوا هوا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید چی هوا هوا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید چی هوا هوا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه چی هوا هوا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش چی هوا هوا

فروش چی هوا هوا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش چی هوا هوا، مقدار چی هوا هوا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش چی هوا هوا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش چی هوا هوا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل چی هوا هوا

خرید و فروش چی هوا هوا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید چی هوا هوا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل چی هوا هوا به تتر، نیاز نیست که ابتدا چی هوا هوا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، چی هوا هوا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل چی هوا هوا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول چی هوا هوا

برای ذخیره چی هوا هوا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از چی هوا هوا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری چی هوا هوا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی چی هوا هوا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری چی هوا هوا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه چی هوا هوا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت چی هوا هوا

قیمت چی هوا هوا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی چی هوا هوا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت چی هوا هوا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه چی هوا هوا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت چی هوا هوا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت چی هوا هوا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی چی هوا هوا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه چی هوا هوا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه چی هوا هوا دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023