خرید CHER چری نتورک| فروش ارز دیجیتال CHER به همراه قیمت لحظه‌ای

چری نتورک

CHER - Cherry Network
0.003217تتر
0.31%

قیمت چری نتورک

184.0124تومان
(2,542)

حجم معاملات چری نتورک

809,074,570تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
185.1564تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
182.9256تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره چری نتورک

Cherry Network یک سازمان غیرمتمرکز خودگردان (DAO) است که یک شبکه بلاک‌چین لایه‌یک بهینه‌سازی‌شده برای عملیات داده‌ها را توسعه می‌دهد. این شبکه به عنوان زیرساختی خاص برای برنامه‌های غیرمتمرکز که با داده‌ها سروکار دارند، عمل می‌کند. بر اساس پلتفرم Substrate ساخته شده است و استانداردهای رمزنگاری پیشرفته‌ای مانند zkSNARKs برای مقیاس‌پذیری لایه دوم را پیاده‌سازی می‌کند. همچنین دارای یکپارچگی IPFS در سطح نود است که به Cherry Virtual Machine اجازه می‌دهد به‌طور بومی با یک سیستم ذخیره‌سازی داده‌های قابل جستجو و مرجع‌پذیر ارتباط برقرار کند. این مکانیزم ارتباطی نوین نود به IPFS اجازه می‌دهد تا قراردادهای هوشمند با حالت به‌روزشده داده‌ها در زمان اجرا تعامل کنند.

ویژگی‌ها و مزایای Cherry Network

  1. یکپارچگی IPFS در سطح نود: این ویژگی به Cherry Virtual Machine اجازه می‌دهد به‌طور بومی با یک سیستم ذخیره‌سازی داده‌های قابل جستجو و مرجع‌پذیر ارتباط برقرار کند.
  2. مقیاس‌پذیری لایه دوم: با استفاده از zkSNARKs، Cherry Network می‌تواند مقیاس‌پذیری لایه دوم را فراهم کند.
  3. حاکمیت غیرمتمرکز: Cherry Network از یک مکانیزم Nominated Proof-of-Stake (NPoS) استفاده می‌کند که امنیت و کارایی شبکه را تضمین می‌کند و به جامعه اجازه می‌دهد در فرآیندهای تصمیم‌گیری شرکت کند.
  4. چند زنجیره‌ای: قابلیت‌های چری برای تعامل با سایر شبکه‌های غیرمتمرکز، امکانات جدیدی برای برنامه‌های غیرمتمرکز فراهم می‌کند تا از ویژگی‌های پیشرفته Cherry بهره‌برداری کنند.

چگونه Cherry Network امن می‌شود؟

Cherry Network از یک رویکرد چندلایه برای امنیت استفاده می‌کند که شامل مکانیزم NPoS، رمزنگاری قوی، و بررسی کد باز برای اطمینان از شفافیت و بهبود مستمر کد می‌شود. همچنین از مقاومت در برابر سانسور و استفاده از فایروال‌ها و تکنیک‌های رمزنگاری برای محافظت در برابر دسترسی غیرمجاز استفاده می‌کند. Cherry Labs Accelerator نیز به توسعه و نوآوری در داخل اکوسیستم کمک می‌کند.

کاربردهای Cherry Network

Cherry Network برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز که با داده‌ها سروکار دارند، استفاده می‌شود. این شبکه امکان ایجاد قراردادهای هوشمند با قابلیت‌های پیشرفته را فراهم می‌کند و با یکپارچگی IPFS، ارتباطات بلادرنگ با داده‌ها را تسهیل می‌کند. این شبکه همچنین با تمرکز بر حاکمیت غیرمتمرکز و مقاومت در برابر سانسور، یک محیط ایمن و کارآمد برای توسعه و استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز فراهم می‌کند.

رویدادهای کلیدی Cherry Network

Cherry Network چندین رویداد کلیدی را تجربه کرده است که شامل راه‌اندازی‌های مختلف و تعاملات جامعه می‌شود. از جمله این رویدادها می‌توان به تغییر زمان‌بندی راه‌اندازی شبکه اصلی، جلسات AMA (از من بپرس) و راه‌اندازی Cherry Explorer اشاره کرد. این رویدادها نقش مهمی در توسعه و پذیرش این شبکه در اکوسیستم بلاک‌چین داشته‌اند.

خرید چری نتورک

ارز دیجیتال چری نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید چری نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید چری نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید چری نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید چری نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه چری نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش چری نتورک

فروش چری نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش چری نتورک، مقدار چری نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش چری نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش چری نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل چری نتورک

خرید و فروش چری نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید چری نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل چری نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا چری نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، چری نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل چری نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول چری نتورک

برای ذخیره چری نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از چری نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری چری نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی چری نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری چری نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه چری نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت چری نتورک

قیمت چری نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی چری نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت چری نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه چری نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت چری نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت چری نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی چری نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023