خرید ارز دیجیتال چین اسکوئر | فروش ارز دیجیتال Chain Square | قیمت لحظه‌ای CHS

چین اسکوئر

CHS - Chainsquare
0.02تتر
0%

قیمت چین اسکوئر

1,334تومان
(23,468)

حجم معاملات چین اسکوئر

160,612,996تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,814.24تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
934.467تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره چین اسکوئر

چین اسکوئر یک برنامه تشویقی پرداختی است که از بلاک چین در زیرساخت خود استفاده می‌کند. توکن‌ بومی پلتفرم Chain Square که با نماد CHS شناخته می‌شود نقش مهم و اصلی در این سیستم دارد و پاداش‌ها از طریق آن پرداخت می‌شوند. چین اسکوئر  سعی دارد که محدودیت‌های سیستم‌های پرداختی و تشویقی کنونی را با استفاده از تکنولوژي بلاک چین و توکنیزاسیون از میان بردارد. همه پاداش‌ها در پلتفرم‌های پرداختی در سراسر جهان، با توکن CHS ارزش‌گذاری شده و پرداخت می‌شود، در نتیجه کاربران کارایی و راحتی بیشتری را تجربه می‌کنند و نیازی به تبدیل ارزها یا توکن‌های خود به یکدیگر ندارند. این توکن روی شبکه اتریوم قرار دارد و با استاندارد ERC-20 اتریوم ساخته شده است. کل عرضه این توکن ۱۰۰ میلیون است. ۱۰ درصد از توکن CHS ذخیره شده است، ۱۰ درصد به تیم توسعه‌دهنده آن اختصاص دارد، ۱۰ درصد برای پروموشن‌ها در نظر گرفته شده است و ۷۰ درصد از توکن‌ها هم برای تامین سرمایه‌ پروژه‌ها و توسعه پلتفرم اختصاص داده شده است.

خرید چین اسکوئر

ارز دیجیتال چین اسکوئر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید چین اسکوئر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید چین اسکوئر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید چین اسکوئر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید چین اسکوئر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه چین اسکوئر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش چین اسکوئر

فروش چین اسکوئر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش چین اسکوئر، مقدار چین اسکوئر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش چین اسکوئر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش چین اسکوئر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل چین اسکوئر

خرید و فروش چین اسکوئر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید چین اسکوئر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل چین اسکوئر به تتر، نیاز نیست که ابتدا چین اسکوئر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، چین اسکوئر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل چین اسکوئر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول چین اسکوئر

برای ذخیره چین اسکوئر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از چین اسکوئر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری چین اسکوئر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی چین اسکوئر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری چین اسکوئر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه چین اسکوئر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت چین اسکوئر

قیمت چین اسکوئر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی چین اسکوئر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت چین اسکوئر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه چین اسکوئر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت چین اسکوئر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت چین اسکوئر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی چین اسکوئر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023