خرید ارز دیجیتال چین گاردینز | فروش ارز دیجیتال ChainGuardians | قیمت لحظه‌ای CGG

چین گاردینز

CGG - ChainGuardians
0.07291تتر
7.58%

قیمت چین گاردینز

3,630.918تومان
(7,061)

حجم معاملات چین گاردینز

2,042,157,365تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,481.004تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,394.866تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره چین گاردینز

چین گاردینز اولین اکوسیستم غیرمتمرکزی است که تکنولوژی بلاک چین را با ابرقهرمانان ترکیب کرده است.  این پلتفرم مفاهیم سنتی گیمینگ را با تکنولوژی بلاک چین ترکیب کرده است تا اقتصاد تازه‌ای را برای گیمرها به وجود بیاورد. با استفاده از این مکانیزم تازه،  گیمرها می‌توانند از یک پلتفرم بازی ان اف تی رایگان بهره ببرند و درآمد کسب کنند. از این طریق گیمرها و کاربران زمان و انرژی خود را به پول و درآمد تبدیل می کنند. پلتفرم ارز دیجیتال ChainGuardians برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ لانچ شد و توکن بومی آن که با نماد CGG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-721 اتریوم است و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • ۴۵ درصد به کامیونیتی اختصاص دارد.
  • ۱۱ درصد به فاندیشن داده می‌شود.
  • یک درصد به صورت عمومی به فروش می‌رود.
  • ۲۳ درصد مختص به تیم توسعه دهنده است.
  • ۱۹ درصد به سرمایه‌گذاران اولیه داده شده است.

 

خرید چین گاردینز

ارز دیجیتال چین گاردینز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید چین گاردینز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید چین گاردینز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید چین گاردینز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید چین گاردینز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه چین گاردینز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش چین گاردینز

فروش چین گاردینز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش چین گاردینز، مقدار چین گاردینز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش چین گاردینز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش چین گاردینز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل چین گاردینز

خرید و فروش چین گاردینز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید چین گاردینز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل چین گاردینز به تتر، نیاز نیست که ابتدا چین گاردینز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، چین گاردینز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل چین گاردینز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول چین گاردینز

برای ذخیره چین گاردینز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از چین گاردینز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری چین گاردینز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی چین گاردینز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری چین گاردینز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه چین گاردینز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت چین گاردینز

قیمت چین گاردینز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی چین گاردینز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت چین گاردینز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه چین گاردینز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت چین گاردینز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت چین گاردینز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی چین گاردینز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه چین گاردینز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه چین گاردینز دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023