خرید چین فلیپ FLIP | فروش ارز دیجیتال Chainflip به همراه قیمت لحظه‌ای

چین فلیپ

FLIP - Chainflip
1.594تتر
8.28%

قیمت چین فلیپ

90,698تومان
(2,514)

حجم معاملات چین فلیپ

2,326,170,392تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
90,698تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
83,699تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره چین فلیپ

بررسی Chainflip (FLIP)

معرفی Chainflip: Chainflip یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) بین‌زنجیره‌ای است که از طرح‌های امضای آستانه، یک بلاکچین مستقل خاص برنامه و یک بازارساز خودکار (AMM) اختصاصی با استفاده از نقدینگی Just In Time (به موقع) برای تسهیل مبادلات بین‌زنجیره‌ای بومی استفاده می‌کند. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا به دارایی‌های بومی که در حال حاضر از منظر DeFi منزوی هستند و توسط DEX‌های موجود به خوبی پشتیبانی نمی‌شوند، مانند ETH، DOT و BTC دسترسی پیدا کنند.

ویژگی‌ها و مزایای Chainflip:

 1. طرح‌های امضای آستانه:

  • Chainflip از طرح‌های امضای آستانه (Threshold Signature Schemes) استفاده می‌کند که امنیت و کارایی بالاتری را برای مبادلات بین‌زنجیره‌ای فراهم می‌کند.
 2. بلاکچین خاص برنامه:

  • Chainflip از یک بلاکچین مستقل و خاص برنامه برای اجرای پروتکل خود استفاده می‌کند که به بهبود عملکرد و امنیت کمک می‌کند.
 3. نقدینگی Just In Time:

  • AMM اختصاصی Chainflip از نقدینگی به موقع برای تسهیل مبادلات استفاده می‌کند. این روش به بهبود کارایی سرمایه و کاهش اسلیپج (Slippage) کمک می‌کند.
 4. دسترسی به دارایی‌های بومی:

  • کاربران می‌توانند به دارایی‌های بومی مانند ETH، DOT و BTC که توسط DEX‌های موجود به خوبی پشتیبانی نمی‌شوند، دسترسی پیدا کنند. این ویژگی به افزایش تنوع و کارایی پلتفرم کمک می‌کند.
 5. کارایی سرمایه بالا:

  • پروتکل Chainflip کارایی سرمایه را به حداکثر می‌رساند تا معاملات با اسلیپج بسیار کم و با قیمت مشابه به صرافی‌های متمرکز انجام شود.

Chainflip با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های نوآورانه برای تسهیل مبادلات بین‌زنجیره‌ای، به کاربران امکان می‌دهد تا از کارایی بالاتر و هزینه‌های کمتر در معاملات خود بهره‌برداری کنند. با ارائه دسترسی به دارایی‌های بومی که در حال حاضر توسط DEX‌های موجود به خوبی پشتیبانی نمی‌شوند، این پلتفرم به یکی از گزینه‌های محبوب برای کاربران DeFi تبدیل شده است.

خرید چین فلیپ

ارز دیجیتال چین فلیپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید چین فلیپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید چین فلیپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید چین فلیپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید چین فلیپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه چین فلیپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش چین فلیپ

فروش چین فلیپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش چین فلیپ، مقدار چین فلیپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش چین فلیپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش چین فلیپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل چین فلیپ

خرید و فروش چین فلیپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید چین فلیپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل چین فلیپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا چین فلیپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، چین فلیپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل چین فلیپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول چین فلیپ

برای ذخیره چین فلیپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از چین فلیپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری چین فلیپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی چین فلیپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری چین فلیپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه چین فلیپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت چین فلیپ

قیمت چین فلیپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی چین فلیپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت چین فلیپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه چین فلیپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت چین فلیپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت چین فلیپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی چین فلیپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023