خرید چاد کوین CHAD | فروش ارز دیجیتال CHAD به همراه قیمت لحظه‌ای

چاد کوین

CHAD - Chad Coin
0.000002تتر
70.408%

قیمت چاد کوین

0.09686تومان
(13,330)

حجم معاملات چاد کوین

442,912,223تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.09976تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.05104تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره چاد کوین

پروژه چاد چیست؟

موضوع پروژه چیست؟

پروژه چاد به هدف تجسم و جشن گرفتن فرهنگ "چاد" و فرهنگ میم CT (Crypto Twitter) طراحی شده است. این پروژه قصد دارد تا یک پروژه میم جالب و سرگرم‌کننده ایجاد کند که همچنین از تکنولوژی‌های جذاب برخوردار باشد و بیش از یک کوین میم سطحی باشد.

چه چیزی پروژه شما را منحصر به فرد می‌کند؟

پروژه چاد با تیمی از توسعه‌دهندگان و طراحان اختصاصی که در حال کار بر روی ایجاد فورک Uniswap در وب‌سایت پروژه هستند، متمایز می‌شود. این فورک به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌های چاد را با ETH و سایر توکن‌های سازگار با EVM مستقیماً بر روی پلتفرم خود مبادله کنند و تجربه معامله یکپارچه و کاربرپسند را ارائه دهند.

تاریخچه پروژه

پروژه چاد اخیراً راه‌اندازی شده است و هدف اصلی آن توسعه فورک Uniswap در وب‌سایت اصلی خود است. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌های چاد را با ETH و سایر توکن‌های سازگار با EVM مبادله کنند و در نتیجه کاربرد و دسترسی به توکن چاد را افزایش دهند.

گام بعدی برای پروژه چیست؟

گام بعدی پروژه شامل تکمیل توسعه فورک Uniswap در وب‌سایت آنها است. پس از آن، تیم قصد دارد با جامعه درگیر شود تا مسیرهای آینده و ابتکارات را تعیین کند و اطمینان حاصل کند که تکامل پروژه با علاقه‌ها و ترجیحات کاربران همخوانی دارد.

توکن شما برای چه کاری می‌تواند استفاده شود؟

توکن چاد به طور عمده برای تجارت در صرافی غیرمتمرکز (DEX) میزبان شده در وب‌سایت پروژه استفاده خواهد شد. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌های چاد را با ETH و سایر توکن‌های سازگار با EVM مبادله کنند و محیطی همه‌جانبه و کاربرپسند برای تجارت فراهم کنند.


پروژه چاد نه تنها جشن گرفتن فرهنگ میم است، بلکه یک پروژه فنی پیچیده است که هدف آن ارائه کاربرد واقعی از طریق فورک منحصر به فرد Uniswap است و تجربه تجارت کلی را برای جامعه خود بهبود می‌بخشد.

خرید چاد کوین

ارز دیجیتال چاد کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید چاد کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید چاد کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید چاد کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید چاد کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه چاد کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش چاد کوین

فروش چاد کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش چاد کوین، مقدار چاد کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش چاد کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش چاد کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل چاد کوین

خرید و فروش چاد کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید چاد کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل چاد کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا چاد کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، چاد کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل چاد کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول چاد کوین

برای ذخیره چاد کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از چاد کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری چاد کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی چاد کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری چاد کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه چاد کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت چاد کوین

قیمت چاد کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی چاد کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت چاد کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه چاد کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت چاد کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت چاد کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی چاد کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023