خرید ارز دیجیتال سنترالیتی | قیمت CENNZ | فروش Centrality

سنترالیتی

CENNZ - Centrality
0.0186تتر
7.646%

قیمت سنترالیتی

943.02تومان
(14,570)

حجم معاملات سنترالیتی

1,909,411,979تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,059.427تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
877.11تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سنترالیتی

ارز دیجیتال CENNZ توکن بومی یک پلتفرم بلاک چینی به نام سنترالیتی است که از رشد استارتاپ‌ها پشتیبانی می‌کند. پلتفرم و اپلیکیشن Centrality تمرکز بالایی بر تجربه کاربر دارد. به ادعای وایت پیپر، سنترالیتی رویکردی انسان‌محور دارد و به کاربران امکان دسترسی به اپلیکیشن‌های مختلف را می‌دهد. کارآفرینان Centrality با پیاده‌سازی فناوری بلاک چین تلاش می‌کنند تا موانع موجود برای ورود استارت‌آپ‌ها را از بین ببرند. ارزهای دیجیتال CENNZ و CPAY دو توکن ابزاری شبکه Centrality هستند. توکن‌های cennz برای استیک در شبکه ضروری هستند. توکن CPAY برای پرداخت هزینه تراکنش‌های شبکه مورد نیاز است. کاربران می‌توانند توکن‌های CENNZ خود را استیک کنند وارز دیجیتال CPAY را به عنوان پاداش دریافت کنند. توسعه‌دهندگانی که از شبکه Centrality استفاده می‌کنند ملزم به پرداخت توکن‌هایCPAY  برای افزودن قابلیت‌هایی به اپلیکیشن‌های غیر متمرکز خود هستند. ارز دیجیتال cennz به شکلی طراحی شده که ارزش آن می‌تواند افزایش یابد بدون اینکه هزینه استفاده از شبکه را افزایش دهد؛ بنابراین قیمت CENNZ می‌تواند بدون تأثیر بر هزینه‌ای که توسعه‌دهندگان و کاربران برای استفاده از اپلیکیشن‌های غیر متمرکز پرداخت می‌کنند، به افزایش خود ادامه دهد. ارز دیجیتال CENNZ یک توکن ضد تورمی با سقف عرضه ۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است. قیمت خرید و فروش cennz در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ حدود ۰.۴۵ دلار بود.

خرید سنترالیتی

ارز دیجیتال سنترالیتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سنترالیتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سنترالیتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سنترالیتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سنترالیتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سنترالیتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سنترالیتی

فروش سنترالیتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سنترالیتی، مقدار سنترالیتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سنترالیتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سنترالیتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سنترالیتی

خرید و فروش سنترالیتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سنترالیتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سنترالیتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا سنترالیتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سنترالیتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سنترالیتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سنترالیتی

برای ذخیره سنترالیتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سنترالیتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سنترالیتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سنترالیتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سنترالیتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سنترالیتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سنترالیتی

قیمت سنترالیتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سنترالیتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سنترالیتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سنترالیتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سنترالیتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سنترالیتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سنترالیتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023