خرید و فروش رمز ارز CENS | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال سنس ورلد Cens World

سنس ورلد

CENS - Cens World
0.000081تتر
7.686%

قیمت خرید سنس ورلد

قیمت فروش سنس ورلد

4.21096تومان
4.17047تومان
(4,855)

حجم معاملات سنس ورلد

33,409,178تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.25568تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.9104تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سنس ورلد

CENS با نماد CENS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید سنس ورلد

ارز دیجیتال سنس ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سنس ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سنس ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سنس ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سنس ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سنس ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سنس ورلد

فروش سنس ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سنس ورلد، مقدار سنس ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سنس ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سنس ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سنس ورلد

خرید و فروش سنس ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سنس ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سنس ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا سنس ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سنس ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سنس ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سنس ورلد

برای ذخیره سنس ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سنس ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سنس ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سنس ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سنس ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سنس ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سنس ورلد

قیمت سنس ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سنس ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سنس ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سنس ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سنس ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سنس ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سنس ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023