قیمت لحظه‌ای سلستیال | خرید Celestial | فروش CELT

سلستیال

CELT - Celestial
0.00005تتر
1.99%

قیمت سلستیال

2.993708تومان
(26,684)

حجم معاملات سلستیال

466,323,861تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.123636تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.98298تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سلستیال

ارز دیجیتال CELT توکن بومی یک بازی‌ ویدئویی مبتنی بر متاورس به نام Celestial است که در آن بازیکنان می‌توانند سیاره‌هایی را استعمار کنند، مواد معدنی و دیگر منابع را استخراج کنند، سلاح‌های و فضاپیماهایی بسازند، با بازیکنان دیگر متحد شوند و در نبردهای بین کهکشانی شرکت کنند. این بازی به صورت چند نفره انجام می‌شود و ارز دیجیتال بومی celt امکان درآمدزایی از بازی را فراهم می‌کند. مثل دیگر بازی‌های بلاک چینی، آیتم‌ها، منابع مختلف، سلاح‌ها و زمین‌های یا سیارات این متاورس توسط NFTهایی که قابل خرید و فروش هستند، نمایندگی می‌شوند. این NFTها به عنوان یک منبع درآمدی اضافی عمل می‌کنند و کاربران می‌توانند آنها را در مارکت پلیس NFT به فروش برسانند. اکوسیستم سلستیال شامل یک بازار برای خرید و فروش NFT و یک ابزار خلق NFT است. علاوه بر این، مدیریت اکوسیستم از طریق سازمان غیر متمرکز خودگردان سلستیال به بازیکنان داده شده است. ارز دیجیتال سلت celt با استاندارد شبکه اتریوم ایجاد شده و سقف عرضه آن به ۵ میلیارد توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش celt در زمان ورود به بازار رمز ارزها در اواخر سال ۲۰۲۱ حدود ۰.۰۸۷ دلار بود.

خرید سلستیال

ارز دیجیتال سلستیال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سلستیال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سلستیال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سلستیال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سلستیال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سلستیال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سلستیال

فروش سلستیال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سلستیال، مقدار سلستیال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سلستیال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سلستیال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سلستیال

خرید و فروش سلستیال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سلستیال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سلستیال به تتر، نیاز نیست که ابتدا سلستیال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سلستیال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سلستیال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سلستیال

برای ذخیره سلستیال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سلستیال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سلستیال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سلستیال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سلستیال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سلستیال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سلستیال

قیمت سلستیال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سلستیال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سلستیال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سلستیال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سلستیال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سلستیال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سلستیال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023