خرید سلر نتورک CELR | فروش سلر نتورک Celer Network | بیت برگ

سلر نتورک

CELR - Celer Network
0.01481تتر
0.8%

قیمت سلر نتورک

841.208تومان
(30,327)

حجم معاملات سلر نتورک

1,068,102,812تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
876.424تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
828.144تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سلر نتورک

سلر نتورک با نماد CELR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. شبکه Celer یک پیشرو بستر مقیاس گذاری ۲ لایه‌ای است که معاملات سریع و آسان و ایمن خارج از زنجیره را برای معاملات نه تنها پرداخت ، بلکه همچنین قراردادهای هوشمند غیر زنجیره ای را نیز امکان پذیر می کند. این برنامه به همه امکان می دهد تا به سرعت از طریق نوآوری در تکنیک های مقیاس بندی غیر زنجیره ای و رمزنگاری اقتصادی ترسیمی برنامه های غیر متمرکز بسیار مقیاس پذیر بسازند.

ارز دیجیتال سلر نتورک Celer Network

 

ارز دیجیتال سلر، یک بلاک‌چین تعامل ‌پذیر است که با نماد CELR در بازار معامله می‌شود. این پروژه دیجیتالی امکان دسترسی به توکن‌ها، امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای، گیم‌فای، NFT ها و دیگر امکانات را از طریق زنجیره‌های مختلف فراهم می‌کند. برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بین زنجیره‌ای توسعه دهند و از فریم ورک پیام‌رسانی میان‌زنجیره‌ای سلر Celer استفاده کنند. با استفاده از این فریم ورک، دیگر نیازی به جابه جایی میان زنجیره‌های مختلف نیست، بلکه با یک کلیک و از طریق یک زنجیره، می‌توان اپلیکیشن‌هایی به وجود آورد که از اکوسیستم و نقاط مثبت بلاک‌چین‌های مختلف استفاده می‌کنند.

شبکه سلر Celer Network برای ایجاد بلاک‌های جدید و تامین امنیت شبکه خود از مکانیزم اجماع اثبات سهام نمایندگی شده DPOS استفاده می‌کند. طرز کار مکانیزم اثبات سهام نمایندگی شده به این شکل است که سرمایه‌گذاران، ارز دیجیتال سلر نتورک خود را نزد نمایندگانی استیک می‌کنند و بابت آن سود دریافت می‌کنند.  

 

مزایای ارز دیجیتال سلر نتورک Celer Network

 

سلر نتورک در سال 2018 و توسط تیمی از مهندسین بسیار حرفه‌ای و با تجبره ایجاد شد. همه مهندسین و بنیانگذاران این شبکه دارای PHD علوم کامپیوتر از دانشگاه‌های بزرگ و معروف آمریکا مانند MIT و برکلی هستند و در گذشته در شرکت‌های بزرگ تکنولوژی کار کرده‌اند.

یکی از مزیت‌های مهم ارز دیجیتال سلر، ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی بود که روی بلاک‌چین‌های مختلف ایجاد و اجرا می‌شدند. سلر نتورک توانست اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز به وجود بیاورد که مولتی بلاک‌چین هستند. به کمک سلر نتورک، دیگر نیازی به کپی کرده قراردادهای هوشمند روی بلاک‌چین‌های مختلف نیست، بلکه توسعه‌دهندگان می‌توانند از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی استفاده کنند که میان زنجیره‌ای هستند و از نقدینگی مناسبی سود می‌برند.

 

توکنومیک ارز دیجیتال سلر نتورک CELR

 

توکن بومی بلاک چین سلر نتورک، CELR نام دارد و دارای سقف عرضه 10 میلیارد عددی است. توکن‌های سلر به نحوه زیر توزیع شده‌اند:

  1. 25 درصد از توکن‌ها به پاداش ماینینگ و توسعه اکوسیستم فرازنجیره‌ای اختصاص می‌یابد.
  2. 20 درصد از توکن‌ها به تیم توسعه‌دهنده و مشاوران
  3. 17 درصد به بنیاد سلر نتورک
  4. 5 درصد به مارکتینگ و اکوسیستم
  5. 33 درصد به فروش گذاشته می‌شود

 

توکن سلر یک توکن با استاندارد erc-20 است که روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است. موراد استفاده توکن CELR عبارتند از :

  • استیک کردن سلر نتورک و مشارکت در شبکه با سپرده‌گذاری ارز دیجیتال CELR
  • تصمیم‌گیری و رای دهی در شبکه برای تصمیمات و توسعه شبکه سلر نتورک

خرید سلر نتورک

ارز دیجیتال سلر نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سلر نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سلر نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سلر نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سلر نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سلر نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سلر نتورک

فروش سلر نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سلر نتورک، مقدار سلر نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سلر نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سلر نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سلر نتورک

خرید و فروش سلر نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سلر نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سلر نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا سلر نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سلر نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سلر نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سلر نتورک

برای ذخیره سلر نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سلر نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سلر نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سلر نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سلر نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سلر نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سلر نتورک

قیمت سلر نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سلر نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سلر نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سلر نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سلر نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سلر نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سلر نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

سلرنتورک چیست؟

سلر نتورک با نماد CELR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری CELR کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز CELR را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا CELR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، CELR بخرید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023