فروش سیک وی آر CEEK | قیمت لحظه‌ای و خرید ارز دیجیتال CEEK VR

سی ای ای کی وی آر

CEEK - CEEK VR
0.05162تتر
1.71%

قیمت سی ای ای کی وی آر

3,024.932تومان
(25,325)

حجم معاملات سی ای ای کی وی آر

5,406,570,266تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,098.768تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,935.274تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سی ای ای کی وی آر

ارز دیجیتالCEEK  توکن بومی یک پلتفرم واقعیت مجازی و واقعیت افزوده به نام CEEK VR است که هنرمندان و تولیدکنندگان محتوا را در متاورس به هم متصل می‌کند. سیک وی آر به عنوان یک قطب سرگرمی که روی تولیدکنندگان محتوا متمرکز است عمل می‌کند و هنرمندان، ورزشکاران، دیگر تولیدکنندگان محتوا و مخاطبان را برای شرکت در تجربیات مجازی به هم متصل می‌کند. این پلتفرم تجربیات انحصاری مانند کنسرت‌ها، رویدادهای ورزشی و سمینارها را از طریق متاورس CEEK City، که شامل یک سالن تئاتر، یک میدان مسابقه، و یک استادیوم ورزشی است، فراهم می‌کند. ارز دیجیتال CEEK توکن کاربردی پلتفرم سیک وی آر است. این توکن به تولیدکنندگان محتوا اجازه می‌دهد تا از طریق رویدادهای انحصاری واقعیت مجازی، درآمد غیرفعالی کسب کنند. همچنین، ارز دیجیتال ceek پرداخت حق امتیاز به هنرمندان را تسهیل می‌کند و جریان‌ درآمد جدیدی را از طریق تجربیات واقعیت مجازی برای آنها فراهم می‌کند. هولدارهای ارز دیجیتال CEEK می‌توانند توکن‌های خود را با محتوا، کالا یا خدمات مبادله کنند. برای مثال، کاربران می‌توانند با کمک ارز دیجیتال ceek بلیت‌ رویدادهای مجازی متاورس سیک سیتی را بخرند. رمز ارز CEEK یک توکن ضد تورمی با سقف عرضه یک میلیارد کوین است.

                

 

 

خرید سی ای ای کی وی آر

ارز دیجیتال سی ای ای کی وی آر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سی ای ای کی وی آر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سی ای ای کی وی آر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سی ای ای کی وی آر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سی ای ای کی وی آر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سی ای ای کی وی آر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سی ای ای کی وی آر

فروش سی ای ای کی وی آر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سی ای ای کی وی آر، مقدار سی ای ای کی وی آر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سی ای ای کی وی آر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سی ای ای کی وی آر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سی ای ای کی وی آر

خرید و فروش سی ای ای کی وی آر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سی ای ای کی وی آر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سی ای ای کی وی آر به تتر، نیاز نیست که ابتدا سی ای ای کی وی آر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سی ای ای کی وی آر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سی ای ای کی وی آر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سی ای ای کی وی آر

برای ذخیره سی ای ای کی وی آر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سی ای ای کی وی آر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سی ای ای کی وی آر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سی ای ای کی وی آر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سی ای ای کی وی آر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سی ای ای کی وی آر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سی ای ای کی وی آر

قیمت سی ای ای کی وی آر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سی ای ای کی وی آر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سی ای ای کی وی آر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سی ای ای کی وی آر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سی ای ای کی وی آر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سی ای ای کی وی آر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سی ای ای کی وی آر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سی ای ای کی وی آر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سی ای ای کی وی آر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023