خرید CBM CBM | فروش ارز دیجیتال CBM به همراه قیمت لحظه‌ای

CBM

CBM - CBM
0تتر
0%

قیمت خرید CBM

قیمت فروش CBM

0تومان
0تومان
(5,368)

حجم معاملات CBM

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره CBM

CBM با نماد CBM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید CBM

ارز دیجیتال CBM یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید CBM به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید CBM خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید CBM در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید CBM خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه CBM خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش CBM

فروش CBM در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش CBM، مقدار CBM مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش CBM در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش CBM در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل CBM

خرید و فروش CBM در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید CBM خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل CBM به تتر، نیاز نیست که ابتدا CBM خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، CBM خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل CBM بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول CBM

برای ذخیره CBM، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از CBM شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری CBM مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی CBM است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری CBM نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه CBM خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت CBM

قیمت CBM در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی CBM تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت CBM، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه CBM قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت CBM و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت CBM را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی CBM را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023