فروش و خرید کاسپر CSPR | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال Casper

کاسپر

CSPR - Casper
0.04499تتر
2.49%

قیمت کاسپر

2,636.414تومان
(21,076)

حجم معاملات کاسپر

168,743,085,529تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,735.448تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,556.132تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کاسپر

ارز دیجیتال CSPR توکن کاربردی یک بلاک چین عمومی به نام کاسپر است که به عنوان زیرساختی برای توسعه‌ محصولات بلاک چینی ایجاد شده است. این بلاک چین اجازه ساخت اپلیکیشن‌ها و محصولات سریع، کارآمد و امن را می‌دهد. انعطاف‌پذیری، کارمزدهای قابل پیش‌بینی برای تراکنش زدن روی شبکه و زبان‌های برنامه‌نویسی مناسب برای توسعه‌دهندگان از دیگر ویژگی‌های این بلاک چین است. شبکه کاسپر یک بلاک چین اثبات سهام است و ارز دیجیتال کسپر CSPR نقش مهمی در آن بازی می‌کند:

  • پاداش دادن به اعتباربخش‌ها که به تامین امنیت شبکه کمک می‌کنند.
  • استیک کردن به منظور دریافت سهمی از پاداش اعتبارسنج‌های شبکه.
  • استفاده برای پرداخت کارمزدهای شبکه.

بلاک چین Casper می‌تواند تا ۱۰۰ اعتباردهنده داشته باشد. برای شروع استیک و دریافت پاداش، اعتبارسنج‌ها باید در یک مزایده شرکت کنند و برنده آن شوند. در این مزایده اعتبارسنج‌های فعلی و آینده شرکت خواهند کرد. علاوه بر آن، کاربران دیگر می‌توانند با واگذاری توکن‌های خود به اعتبارسنج‌ها سهمی از پاداش‌‌های شبکه را به دست بیاورند. ارز دیجیتال cspr یک توکن تورمی با نرخ تورم سالانه ۸٪ است.

 

خرید کاسپر

ارز دیجیتال کاسپر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کاسپر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کاسپر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کاسپر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کاسپر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کاسپر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کاسپر

فروش کاسپر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کاسپر، مقدار کاسپر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کاسپر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کاسپر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کاسپر

خرید و فروش کاسپر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کاسپر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کاسپر به تتر، نیاز نیست که ابتدا کاسپر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کاسپر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کاسپر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کاسپر

برای ذخیره کاسپر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کاسپر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کاسپر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کاسپر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کاسپر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کاسپر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کاسپر

قیمت کاسپر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کاسپر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کاسپر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کاسپر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کاسپر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کاسپر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کاسپر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023