خرید ارز دیجیتال کش زون | فروش CashZone | قیمت لحظه‌ای CASHZ

کش زون

CASHZ - CashZone
0.000247تتر
0.764%

قیمت خرید کش زون

قیمت فروش کش زون

12.26099تومان
12.13764تومان
(11,478)

حجم معاملات کش زون

9,934,221,150تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12.36039تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12.25602تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کش زون

کش زون یک پلتفرم تبلیغاتی متاورسی است. این پلتفرم درآمد بروشور‌های تبلیغاتی را بین مخاطبین و کسانی که آنها را می‌بینند تقسیم می‌کند. متاورس CashZone بسیار ساده است و از محیط‌های پیچیده تشکیل نشده است.این پلتفرم بیلبوردها و بروشورهای مجازی را در معرض نمایش افراد قرار می‌دهد و به دلیل مجازی بودن آن، افراد زیادی می‌توانند این تبلیغات را ببینند. از طرف دیگر محدودیت‌های بیلبوردها و تبلیغات محیطی دنیای واقعی را ندارند. در متاورس کش زون سه طبقه‌بندی مختلف وجود دارد.
مالکان زمین یا لند اونرها کسانی هستند که زمین‌های متاورسی را خرید و فروش می‌کنند.

تبلیغ‌کننده‌ها کسانی هستند که تبلیغات خود را به این زمین‌ها می‌فرستند و از توکن بومی این شبکه با نام CASHZ در این معاملات استفاده می‌شود. ای توکن دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است.

و در آخر کاربران هستند که در زمین‌ها قرار دارند و با دیدن تبلیغات درآمد کسب می‌کنند.

 

خرید کش زون

ارز دیجیتال کش زون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کش زون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کش زون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کش زون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کش زون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کش زون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کش زون

فروش کش زون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کش زون، مقدار کش زون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کش زون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کش زون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کش زون

خرید و فروش کش زون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کش زون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کش زون به تتر، نیاز نیست که ابتدا کش زون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کش زون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کش زون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کش زون

برای ذخیره کش زون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کش زون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کش زون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کش زون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کش زون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کش زون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کش زون

قیمت کش زون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کش زون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کش زون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کش زون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کش زون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کش زون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کش زون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023