خرید کارتزی CTSI - فروش ارز دیجیتال Cartesi - قیمت کارتزی

کارتزی

CTSI - Cartesi
0.21698تتر
7.27%

قیمت کارتزی

14,016تومان
(26,450)

حجم معاملات کارتزی

3,457,201,965تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14,191تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12,904تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کارتزی

ارز دیجیتال کارتزی Cartesi با نماد CTSI در بازار معامله می‌شود. ماشین مجازی کارتزی به برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا تمام ابزراهای برنامه‌نویسی، کتابخانه‌ها و منابع اپن سورس خود را به تکنولوژی بلاک چین بیاورند و از این فضای جدید و غیرمتمرکز استفاده کنند. ارز دیجیتال کارتزی یک لایه اجرایی با تکنولوژی رول آپ است که می‌تواند مانند یک راه حل لایه دوم برای اتریوم یا یک راه حل لایه سوم برای دیگر بلاک چین‌ها مانند آپتیمیزم، آربیتروم و ... عمل کند.

ارز دیجیتال کارتزی Cartesi

 

توکن ارز دیجیتال کارتزی، CTSI نام دارد که برای حاکمیت در شبکه و دیگر امکانات مربوط به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز کارتزی، ایجاد شده است. مهم‌ترین کاربرد توکن CTSI حاکمیت در شبکه است، اما علاوه بر آن کاربردهای دیگری هم دارد:

 

  • بنیاد غیرمتمرکز کارتزی از توکن CTSI برای رای دهی در شبکه و تایید برنامه‌های توسعه‌ای آن توسط کاربران استفاده می‌کند.
  • از این توکن برای تصمی‌گیری در مورد برنامه‌های تشویقی در کامیونیتی کارتزی استفاده می‌شود. این برنامه‌های تشویقی، به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی که توسط تکنولوژی رول آپ کارتزی اجرا شده‌اند، سرمایه می‌دهد و آنها را پشتیبانی می‌کند.
  • با غیرمتمرکز شدن بیشتر بنیاد کارتزی، از توکن CTSI برای حاکمیت بیشتر در شبکه استفاده می‌شود و در دیگر جنبه‌های اکوسیستم آن مانند شبکه و دائوها استفاده می‌شود.

 

امکاناتی که ارز دیجیتال و پلتفمرم کارتزی برای کاربران و توسعه‌دهندگان به وجود می‌آورد آن را از دیگر پلتفرم‌ها متمایز می‌کند، با استفاده از پلتفرم کارتزی:

 

  • اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بر روی زنجیره‌های قابل تغییر و کاملا شخصی سازی شده رول آپ اجرا می‌شوند.
  • این اپلیکیشن‌ها برای فضای بیشتر با هم به رقابت نمی‌پردازند و فضای مناسبی در هر بلاک در خدمت آنهاست.
  • به شبکه اتریوم و راه حل‌های لایه دو، فضا و ظرفیت بیشتری برای محاسبات می‌دهد.
  • توسعه‌دهندگان می‌توانند با کتابخانه‌ها و ابزارهای برنامه‌نویسی محبوب خود به صورتی کاملا غیرمتمرکز کد بزنند و محصولات خود را اجرا کنند.
  • پلتفرم کارتزی، یک فضای طراحی شده و مناسب را برای اپلیکیشن‌ها به وجود می‌آورد که از نظر محاسباتی فشرده‌تر و سبک‌تر است.
  • اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز از امنیت بالایی بهره می‌برند و در برابر سانسور مقاوم‌اند.

خرید کارتزی

ارز دیجیتال کارتزی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کارتزی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کارتزی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کارتزی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کارتزی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کارتزی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کارتزی

فروش کارتزی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کارتزی، مقدار کارتزی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کارتزی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کارتزی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کارتزی

خرید و فروش کارتزی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کارتزی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کارتزی به تتر، نیاز نیست که ابتدا کارتزی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کارتزی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کارتزی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کارتزی

برای ذخیره کارتزی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کارتزی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کارتزی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کارتزی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کارتزی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کارتزی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کارتزی

قیمت کارتزی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کارتزی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کارتزی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کارتزی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کارتزی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کارتزی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کارتزی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

کارتزی چیست؟

کارتزی با نماد CTSI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری CTSI کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز CTSI را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا CTSI بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، CTSI بخرید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023