خرید ارز دیجیتال کری ورس | فروش ارز دیجیتال Carrieverse | قیمت لحظه‌ای CVTX

کری ورس

CVTX - Carrieverse
0.01503تتر
0%

قیمت کری ورس

861.219تومان
(18,898)

حجم معاملات کری ورس

12,403,844,542تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
954.045تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
842.31تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کری ورس

کری ورس یک متاورس است که در آن شخصیت‌هایی به نام‌های کری و دوستانش زندگی می‌کنند. کاربران می‌توانند در این دنیای مجازی فعالیت‌های مختلفی را انجام دهند و از یک زندگی متاورسی لذت ببرند. در دنیای دیجیتالی متاورس Carrieverse تصورات نقش اصلی را بازی می‌کنند و به واقعیت تبدیل می‌شوند. توکن بومی این متاورس با نماد CVTX معامله می‌شود و نقش مهمی را در توسعه اکوسیستم بلاک چینی متاورس کری ورس ایفا می‌کند. از این توکن برای موارد بسیار استفاده می‌شود از جمله:
۱. استیک کردن: کاربران با استیک این توکن پاداش می‌گیرند و در حاکمیت آن شرکت می‌کنند.

۲. پرداخت و تراکنش‌ها: تمام تراکنش‌هایی که در پلتفرم کری ورس انجام می‌شوند توسط توکن CVTX اتفاق می‌افتد. این توکن در بازی‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۳. برای خرید اقلام آیتم‌های درون بازی نیز کاربران باید از توکن CVTX استفاده کنند.

۴. تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال Carrieverse با ایردراپ کردن توکن CVTX در پلتفرم‌های مختلف، دسترسی کاربران بیشتری را به این اکوسیستم متاورسی فراهم می‌کنند.

 

خرید کری ورس

ارز دیجیتال کری ورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کری ورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کری ورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کری ورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کری ورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کری ورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کری ورس

فروش کری ورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کری ورس، مقدار کری ورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کری ورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کری ورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کری ورس

خرید و فروش کری ورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کری ورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کری ورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کری ورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کری ورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کری ورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کری ورس

برای ذخیره کری ورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کری ورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کری ورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کری ورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کری ورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کری ورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کری ورس

قیمت کری ورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کری ورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کری ورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کری ورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کری ورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کری ورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کری ورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کری ورس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کری ورس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023