قیمت لحظه‌ای کاردیو کوین Cardiocoin | خرید سریع CRDC | فروش سریع CRDC

کاردیو کوین

CRDC - Cardiocoin
0.00148تتر
19.707%

قیمت خرید کاردیو کوین

قیمت فروش کاردیو کوین

74.31106تومان
73.57091تومان
(11,913)

حجم معاملات کاردیو کوین

1,400,678,992تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
77.16744تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
60.11952تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کاردیو کوین

تیم Cardiocoin که در اکتبر 2020 شروع به کار کرد، متشکل از کارآفرینان سریالی، متخصصان فناوری IoT و یادگیری ماشینی، همراه با افراد مجرب در تجارت جهانی مستقر در سیلیکون ولی و کره جنوبی است. ارز دیجیتال کاردیو کوین از طریق سنسورها و نرم افزارهای فناوری اختصاصی خود، حرکت به درآمد را با بازی برای کسب درآمد ترکیب می‌کند که فقط تناسب اندام واقعی را از طریق تشخیص ارتعاش، سنجش قدرت و یادگیری ماشینی ردیابی می‌کند و می‌تواند به سرعت و با هزینه کم روی تجهیزات تناسب اندام موجود و جدید نصب شود.

CRDC نه تنها از طریق فناوری ثبت اختراع خود دارای 99٪ سنسورهای تأیید تناسب اندام دقیق است، بلکه پلتفرمی نیز ساخته است که به کاربران امکان می‌دهد تمرینات واقعی خود را روی تجهیزات بدنسازی با معروف‌ترین بازی‌های جهان مرتبط کنند. 

ارتباط بین ورزش در دنیای واقعی و فعالیت متاورس از طریق Metabike  و Metarun تسهیل می‌شود. Metabike و Metarun از Cardio HUB، یک برنامه تبلت و تلویزیون هوشمند استفاده می‌کنند که کاربران می‌توانند با یک اسکن QR ساده از برنامه Cardio گوشی هوشمند خود وارد آن شوند. Cardio HUB به کاربران تناسب اندام اجازه می دهد تا به ده‌ها بازی و محتوای دیگر از توسعه دهندگان در سطح جهانی دسترسی داشته باشند.

خرید کاردیو کوین

ارز دیجیتال کاردیو کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کاردیو کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کاردیو کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کاردیو کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کاردیو کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کاردیو کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کاردیو کوین

فروش کاردیو کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کاردیو کوین، مقدار کاردیو کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کاردیو کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کاردیو کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کاردیو کوین

خرید و فروش کاردیو کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کاردیو کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کاردیو کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا کاردیو کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کاردیو کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کاردیو کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کاردیو کوین

برای ذخیره کاردیو کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کاردیو کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کاردیو کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کاردیو کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کاردیو کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کاردیو کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کاردیو کوین

قیمت کاردیو کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کاردیو کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کاردیو کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کاردیو کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کاردیو کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کاردیو کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کاردیو کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023