خرید ارز دیجیتال کربن بروزر | فروش ارز دیجیتال Carbon browser | قیمت لحظه‌ای CSIX

کربن بروزر

CSIX - Carbon browser
0.08639تتر
2.77%

قیمت کربن بروزر

5,071.093تومان
(6,506)

حجم معاملات کربن بروزر

243,171,025,318تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,511.93تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,039.395تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کربن بروزر

کربن براوزر یک موتور جستجو و یک جستجوگر اینترنتی غیرمتمرکز است که مزایا و نکات مثبت زیادی نسبت به موتور‌های جستجوی متمرکز و کنونی دارد.  این جستجوگر اینترنتی صفحات را ۳ برابر سریع‌تر باز می‌کند و از طرف دیگر ۹۵ درصد از اطلاعات کاربران را نگه می‌دارد و در فضای وب منتشر نمی‌کند. امکان اتصال به اینترنت از طریق این جستجوگر حتی با اینترنت ضعیف هم امکان‌پذیر است و فضای کوچکتری را در حافظه اشغال می‌کند. موتور جستجوی Carbon browser یک جستجوگر اینترنتی خصوصی و کاملا امن است که در دستگاه‌های مختلف اندرویدی، آی او اس و مک قابل دسترسی است. توکن بومی آن با نماد CSIX معامله می‌شود و سقف عرضه آن یک میلیارد توکن است.

خرید کربن بروزر

ارز دیجیتال کربن بروزر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کربن بروزر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کربن بروزر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کربن بروزر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کربن بروزر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کربن بروزر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کربن بروزر

فروش کربن بروزر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کربن بروزر، مقدار کربن بروزر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کربن بروزر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کربن بروزر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کربن بروزر

خرید و فروش کربن بروزر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کربن بروزر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کربن بروزر به تتر، نیاز نیست که ابتدا کربن بروزر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کربن بروزر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کربن بروزر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کربن بروزر

برای ذخیره کربن بروزر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کربن بروزر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کربن بروزر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کربن بروزر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کربن بروزر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کربن بروزر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کربن بروزر

قیمت کربن بروزر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کربن بروزر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کربن بروزر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کربن بروزر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کربن بروزر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کربن بروزر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کربن بروزر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کربن بروزر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کربن بروزر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023