خرید و فروش ارز دیجیتال CANTO | قیمت لحظه‌ای کانتو در بیت برگ

کانتو

CANTO - CANTO
0.1472تتر
6.58%

قیمت کانتو

8,449.28تومان
(20,367)

حجم معاملات کانتو

6,710,968,491تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,971.62تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,835.1تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کانتو

کانتو یک بلاک چین لایه اول و سازگار با اتریوم است که برای ساخت اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و سرویس‌های دیفای به وجود آمده است. ارز دیجیتال Canto قسمتی از اکوسیستم ارز دیجیتال کازماس است که محیطی از بلاک چین‌های تعامل‌پذیر و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را به وجود آورده است که به سرعت در حال توسعه هستند. پلتفرم ارز دیجیتال کانتو در اوایل موج مربوط به دیفای به وجود آمد و با طراحی یک لایه اجرایی و تشویقی برای کاربران‌ خود توانست سیستمی شفاف و کاملا غیرمتمرکز به وجود آورد. ارز دیجیتال Canto امکانات زیادی را برای کاربران خود فراهم کرده است که آن را از دیگر بلاک چین ها متمایز می‌کند و مهم‌ترین آنها طراحی ابزارهای دیفای برای استفاده عموم مردم است. Canto قصد دارد سرویس‌های دیفای بدون کارمزد را برای کاربران ارزهای دیجیتال به وجود بیاورد. ارز دیجیتال کانتو با ایجاد زیرساخت‌های لازم برای صرافی‌های غیرمتمرکز، استیبل کوین‌ها و پروتکل‌های وام دهی، این سرویس‌ها را در اختیار عموم مردم قرار می‌دهد. توکن ارز دیجیتال کانتو با نماد CANTO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای سقف عرضه یک میلیارد عددی است.

خرید کانتو

ارز دیجیتال کانتو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کانتو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کانتو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کانتو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کانتو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کانتو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کانتو

فروش کانتو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کانتو، مقدار کانتو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کانتو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کانتو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کانتو

خرید و فروش کانتو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کانتو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کانتو به تتر، نیاز نیست که ابتدا کانتو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کانتو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کانتو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کانتو

برای ذخیره کانتو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کانتو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کانتو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کانتو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کانتو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کانتو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کانتو

قیمت کانتو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کانتو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کانتو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کانتو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کانتو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کانتو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کانتو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023