خرید ارز دیجیتال Candy Pocket | فروش ارز دیجیتال کندی | قیمت لحظه‌ای Candy

کندی پاکت

CANDY - Candy Pocket
0.00277تتر
1.77%

قیمت کندی پاکت

160.383تومان
(18,197)

حجم معاملات کندی پاکت

288,561,200تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
171.384تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
142.434تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کندی پاکت

کندی پاکت یک سرویس کیف پول وب ۳ برای پرداخت‌های آنلاین است. در این کیف پول کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال خود را مانند ان اف تی ذخیره کنند، به خرید و فروش اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بپردازند و یا از آنها استفاده کنند و همچنین دارایی‌های خود را جا به جا کنند. پلتفرم Candy Pocket در ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ لانچ شده است و در حال حاضر میلیون‌ها کاربر از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. کیف پول کندی از راهکار به اشتراک‌گذاری توسط کاربران خود برای جذب کاربر بیشتر استفاده می‌کند. یعنی کاربران قدیمی با معرفی کاربران جدید می‌توانند توکن تازه و پاداش بگیرند. کاربران کندی پاکت از بیش از ۱۶۰ کشور مختلف هستند و ۸۰ درصد از آنها از طریق کاربران قبلی به پلتفرم اضافه شده‌اند. توکن بومی آن با نماد CANDY در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۲ میلیارد و صد میلیون توکن است.

خرید کندی پاکت

ارز دیجیتال کندی پاکت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کندی پاکت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کندی پاکت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کندی پاکت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کندی پاکت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کندی پاکت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کندی پاکت

فروش کندی پاکت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کندی پاکت، مقدار کندی پاکت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کندی پاکت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کندی پاکت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کندی پاکت

خرید و فروش کندی پاکت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کندی پاکت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کندی پاکت به تتر، نیاز نیست که ابتدا کندی پاکت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کندی پاکت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کندی پاکت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کندی پاکت

برای ذخیره کندی پاکت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کندی پاکت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کندی پاکت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کندی پاکت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کندی پاکت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کندی پاکت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کندی پاکت

قیمت کندی پاکت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کندی پاکت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کندی پاکت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کندی پاکت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کندی پاکت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کندی پاکت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کندی پاکت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کندی پاکت

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کندی پاکت دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023