نرخ لحظه‌ای CAND | فروش و خرید سریع و امن کاناری دلار Canary Dollar

کاناری دلار

CAND - Canary Dollar
0.1459تتر
0.2%

قیمت کاناری دلار

8,564.33تومان
(24,673)

حجم معاملات کاناری دلار

6,246,595تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,779.42تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,546.72تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کاناری دلار

CAND با نماد CAND یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید کاناری دلار

ارز دیجیتال کاناری دلار یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کاناری دلار به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کاناری دلار خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کاناری دلار در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کاناری دلار خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کاناری دلار خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کاناری دلار

فروش کاناری دلار در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کاناری دلار، مقدار کاناری دلار مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کاناری دلار در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کاناری دلار در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کاناری دلار

خرید و فروش کاناری دلار در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کاناری دلار خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کاناری دلار به تتر، نیاز نیست که ابتدا کاناری دلار خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کاناری دلار خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کاناری دلار بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کاناری دلار

برای ذخیره کاناری دلار، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کاناری دلار شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کاناری دلار مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کاناری دلار است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کاناری دلار نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کاناری دلار خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کاناری دلار

قیمت کاناری دلار در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کاناری دلار تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کاناری دلار، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کاناری دلار قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کاناری دلار و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کاناری دلار را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کاناری دلار را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023