خرید و فروش ارز دیجیتال Busy DAO | قیمت لحظه‌ای بیزی دائو

بیزی دائو

BUSY - Busy DAO
0.002402تتر
52.799%

قیمت خرید بیزی دائو

قیمت فروش بیزی دائو

125.6246تومان
124.4236تومان
(4,652)

حجم معاملات بیزی دائو

2,226,235,557تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
125.6246تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
82.0064تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیزی دائو

پلتفرم بیزی دائو از تکنولوژی بلاک چین در زیرساخت خود استفاده می‌کنند. این پلتفرم از مکانیزم اجماع اثبات سهام خود استفاده می‌کند که در آن کاربران به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند. سرعت بلاک چین Busy DAO بسیار بالاست و داده‌ها سریعا روی بلاک چین ثبت می‌شوند. تکنولوژی Busy DAO امنیت بالایی را برای کاربران خود فراهم می‌کند و از مشکلاتی مانند دابل اسپندینگ جلوگیری می‌کند. سیستم ارز دیجیتال Busy DAO یک سیستم غیرمتمرکز است و هر کاربر بخشی از شبکه را دربرمی‌گیرد. تکنولوژی ارز دیجیتال Busy DAO راهکارهای مخصوص به خود را دارد و برای پلتفرم‌های مختلف از طریق قراردادهای هوشمند، راهکارهای مناسبی را ارائه می‌کند. راهکارهای پلتفرم Busy DAO عبارت‌اند از:

  • استیکینگ توکن‌های ارز دیجیتال
  • پلتفرم کاملا اتوماتیک به کمک قراردادهای هوشمند
  • حاکمیت غیرمتمرکز
  • امنیت
  • شفافیت
  • راهکارهای بلاک چینی آنلاین و آفلاین

توکن پلتفرم Busy DAO با نماد BUSY در بازار معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۲۵۵ میلیون عددی است. بنیاد این ارز دیجیتال سهم حدود ۵۰ درصدی از توکن‌های آن را دربرمی‌گیرند و در جایگاه دوم تیم توسعه دهنده آن با سهم ۲۰ درصدی قرار دارند.

 

خرید بیزی دائو

ارز دیجیتال بیزی دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیزی دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیزی دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیزی دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیزی دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیزی دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیزی دائو

فروش بیزی دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیزی دائو، مقدار بیزی دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیزی دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیزی دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیزی دائو

خرید و فروش بیزی دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیزی دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیزی دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیزی دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیزی دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیزی دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیزی دائو

برای ذخیره بیزی دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیزی دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیزی دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیزی دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیزی دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیزی دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیزی دائو

قیمت بیزی دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیزی دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیزی دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیزی دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیزی دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیزی دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیزی دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023