قیمت لحظه‌ای بول پرکز	| خرید و فروش ارز دیجیتال BullPerks

بول پرکز

BLP - BullPerks
0.03743تتر
4.44%

قیمت بول پرکز

2,260.772تومان
(25,418)

حجم معاملات بول پرکز

3,037,801,176تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,390.028تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,237.216تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بول پرکز

بول پرکز اولین صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر روی اسمارت چین بایننس است. هدف اصلی ارز دیجیتال Bull Perks فراهم کردن محیطی مناسب برای سرمایه‌گذاری در پلتفرم‌ها و پروژه‌های بلاک چینی است. همچنین استارت‌ آپ‌ها و پروژه‌های ارز دیجیتال می‌توانند به کمک پلتفرم ارز دیجیتال Bull Perks برای پروژه‌های خود تامین سرمایه کنند. توکن بومی پلتفرم Bull Perks با نماد BLP در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و یک توکن با استاندارد BEP-20 روی بلاک چین بایننس است. کاربران پلتفرم بول پرکز می‌توانند به کمک توکن BLP  در اکوسیستم آن مشارکت کنند. پلتفرم Bull Perks قصد دارد به توسعه و رشد اکوسیستم بلاک چین و ارزهای دیجیتال کمک کند و فضایی را برای کاربران و سرمایه گذاران خرد ایجاد کند تا بتوانند در پروژه‌های بلاک چینی سرمایه گذاری کنند. توکن BLP در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای محدودیت عرضه ۳۰۰ میلیون عددی است.

خرید بول پرکز

ارز دیجیتال بول پرکز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بول پرکز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بول پرکز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بول پرکز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بول پرکز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بول پرکز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بول پرکز

فروش بول پرکز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بول پرکز، مقدار بول پرکز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بول پرکز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بول پرکز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بول پرکز

خرید و فروش بول پرکز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بول پرکز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بول پرکز به تتر، نیاز نیست که ابتدا بول پرکز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بول پرکز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بول پرکز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بول پرکز

برای ذخیره بول پرکز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بول پرکز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بول پرکز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بول پرکز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بول پرکز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بول پرکز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بول پرکز

قیمت بول پرکز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بول پرکز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بول پرکز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بول پرکز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بول پرکز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بول پرکز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بول پرکز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023