خرید ارز دیجیتال بول بیر ای آی | فروش ارز دیجیتال AIBB | قیمت لحظه‌ای BullBear

بول بر ای آی

AIBB - BullBear AI
0تتر
5.01%

قیمت بول بر ای آی

0.000011تومان
(20,095)

حجم معاملات بول بر ای آی

46,177,901تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000012تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00001تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بول بر ای آی

در بازارهای مالی ما سه فاز نزولی، صعودی و رنج داریم که هرکدام از آنها مشخصه خاصی دارند و رفتار معامله‌گران در این بازارها متفاوت است. بازار نزولی بازار خرسی نامیده می‌شود و بازار صعودی بازار گاوی. پلتفرم بول بیر ای آی یک پلتفرم غیرمتمرکز است که قصد دارد از طریق رفتار کاربران، سرمایه‌گذاران و تریدرها، و همچنین تحلیل قیمتی، فاز بازار را مشخص کند و ترند بازار را به کاربران نشان دهد. الگوریتم‌های هوش مصنوعی در این پلتفرم براساس داده‌های تاریخی تربیت می‌شوند که در سیکل‌های قبلی بازار رفتار کاربران به چه شکل بوده است و براین اساس رفتار بعدی را پیش بینی می‌کند. توکن بومی این پلتفرم با نماد AIBB در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. ۹۷ درصد از عرضه این توکن سوزانده می‌شود، ۰.۰۵ درصد ایردراپ، ۰.۹۵ درصد به مارکتینگ و ۲ درصد به نقدینگی در صرافی‌های غیرمتمرکز اختصاص دارد.

خرید بول بر ای آی

ارز دیجیتال بول بر ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بول بر ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بول بر ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بول بر ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بول بر ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بول بر ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بول بر ای آی

فروش بول بر ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بول بر ای آی، مقدار بول بر ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بول بر ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بول بر ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بول بر ای آی

خرید و فروش بول بر ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بول بر ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بول بر ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا بول بر ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بول بر ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بول بر ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بول بر ای آی

برای ذخیره بول بر ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بول بر ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بول بر ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بول بر ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بول بر ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بول بر ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بول بر ای آی

قیمت بول بر ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بول بر ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بول بر ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بول بر ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بول بر ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بول بر ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بول بر ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بول بر ای آی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بول بر ای آی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023