خرید لحظه‌ای و فروش سریع BFR | قیمت روز بافر فایننس Buffer Finance

بافر فایننس

BFR - Buffer Finance
0.06624تتر
5.713%

قیمت بافر فایننس

3,298.752تومان
(15,820)

حجم معاملات بافر فایننس

1,516,769,610تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,438.192تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,841.09تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بافر فایننس

ارز دیجیتال BFR توکن بومی یک پلتفرم معاملات آپشن به نام Buffer Finance است. معاملات آپشن یا اختیار معامله، ابزاری است که اجازه خرید یا فروش اوراق بهادار خاصی را در یک تاریخ خاص و با قیمت مشخص به کاربران می‌دهد. هدف نهایی پروژه ارز دیجیتال بافر فایننس bfr این است که دسترسی به بازارهای مختلف را در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین پروژه Buffer Finance شامل یک کلکسیون متشکل از ۸۸۸۸ قطعه NFT است که هولد کردن یکی از آنها به معنای دسترسی به کلوب ممتاز Buffer Prime است و مزایای متعددی برای کاربران به دنبال خواهد داشت. ارز دیجیتال bfr توکن کاربردی و حاکمیتی شبکه است. از bfr برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها استفاده می‌شود و هولدرهای آن می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مربوط به بافر فایننس مشارکت کنند. علاوه بر این، ارز دیجیتال bfr قابلیت استیک و کسب درآمد منفعل دارد. ارز دیجیتال bfr روی شبکه آربیتروم (ARB) ساخته شده است، حداکثر عرضه آن ۱۰۰ میلیون توکن است و قیمت خرید و فروش آن در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۰.۰۷ دلار بود.

خرید بافر فایننس

ارز دیجیتال بافر فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بافر فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بافر فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بافر فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بافر فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بافر فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بافر فایننس

فروش بافر فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بافر فایننس، مقدار بافر فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بافر فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بافر فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بافر فایننس

خرید و فروش بافر فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بافر فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بافر فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا بافر فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بافر فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بافر فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بافر فایننس

برای ذخیره بافر فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بافر فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بافر فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بافر فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بافر فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بافر فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بافر فایننس

قیمت بافر فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بافر فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بافر فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بافر فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بافر فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بافر فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بافر فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023