خرید بیبی شارک بابل فونگ فرندز BBF | فروش ارز دیجیتال Baby Shark BubbleFong Friends به همراه قیمت لحظه‌ای

بابل فونگ

BBF - Bubblefong
0.09734تتر
3.02%

قیمت بابل فونگ

6,239.494تومان
(24,246)

حجم معاملات بابل فونگ

820,777,239تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,600.377تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,980.53تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بابل فونگ

بیبی شارک بابل فونگ فرندز با نماد BBF یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید بابل فونگ

ارز دیجیتال بابل فونگ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بابل فونگ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بابل فونگ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بابل فونگ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بابل فونگ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بابل فونگ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بابل فونگ

فروش بابل فونگ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بابل فونگ، مقدار بابل فونگ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بابل فونگ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بابل فونگ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بابل فونگ

خرید و فروش بابل فونگ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بابل فونگ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بابل فونگ به تتر، نیاز نیست که ابتدا بابل فونگ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بابل فونگ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بابل فونگ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بابل فونگ

برای ذخیره بابل فونگ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بابل فونگ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بابل فونگ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بابل فونگ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بابل فونگ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بابل فونگ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بابل فونگ

قیمت بابل فونگ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بابل فونگ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بابل فونگ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بابل فونگ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بابل فونگ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بابل فونگ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بابل فونگ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023