خرید و فروش ارز دیجیتال Broovs Projects | قیمت لحظه‌ای BRS

برووس پراجکت

BRS - Broovs Projects
0.000139تتر
6.631%

قیمت خرید برووس پراجکت

قیمت فروش برووس پراجکت

7.23486تومان
7.16516تومان
(4,636)

حجم معاملات برووس پراجکت

1,012,397,237تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7.80057تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7.2141تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره برووس پراجکت

BRS با نماد BRS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید برووس پراجکت

ارز دیجیتال برووس پراجکت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید برووس پراجکت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید برووس پراجکت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید برووس پراجکت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید برووس پراجکت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه برووس پراجکت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش برووس پراجکت

فروش برووس پراجکت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش برووس پراجکت، مقدار برووس پراجکت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش برووس پراجکت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش برووس پراجکت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل برووس پراجکت

خرید و فروش برووس پراجکت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید برووس پراجکت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل برووس پراجکت به تتر، نیاز نیست که ابتدا برووس پراجکت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، برووس پراجکت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل برووس پراجکت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول برووس پراجکت

برای ذخیره برووس پراجکت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از برووس پراجکت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری برووس پراجکت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی برووس پراجکت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری برووس پراجکت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه برووس پراجکت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت برووس پراجکت

قیمت برووس پراجکت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی برووس پراجکت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت برووس پراجکت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه برووس پراجکت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت برووس پراجکت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت برووس پراجکت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی برووس پراجکت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023