خرید BRI برایتپول فایننس| فروش ارز دیجیتال BRI به همراه قیمت لحظه‌ای

برایتپول فایننس

BRI - Brightpool Finance
0.0217تتر
9.04%

قیمت برایتپول فایننس

1,232.56تومان
(2,617)

حجم معاملات برایتپول فایننس

2,917,855تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,232.56تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,130.32تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره برایتپول فایننس

Brightpool Finance چیست؟

Brightpool Finance یک پلتفرم معامله و سواپ (مبادله) مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) است که در آن با صفر هزینه تراکنش، هر سفارشی که ثبت می‌شود، به شما پاداش می‌دهد. این پاداش‌ها به لطف یک مدل نوآورانه هوش مصنوعی است که ارزش مشارکت‌های شما را به صورت پویا ارزیابی می‌کند. علاوه بر این، با مکانیزم نصف کردن (halving) توکن پاداش، پذیرندگان اولیه می‌توانند به طور قابل توجهی بهره‌مند شوند زیرا سهم بیشتری در استخر خزانه‌داری خواهند داشت.

ویژگی‌های کلیدی Brightpool Finance

  • سفارشات محدود با پاداش برای هر سفارش ثبت شده: هر سفارش محدودی که ثبت می‌کنید، پاداش‌هایی به شما تعلق می‌گیرد.
  • مبادلات بدون هزینه تراکنش: برای انجام مبادلات نیازی به تامین نقدینگی (LPs) نیست.
  • پاداش‌های تقویت شده با هوش مصنوعی: با معامله کردن، توکن‌های پلتفرم را به لطف سیستم پاداش‌دهی مبتنی بر هوش مصنوعی کسب کنید.
  • 96٪ درآمد به خرید مجدد توکن‌ها تخصیص می‌یابد: بخش عمده‌ای از درآمد برای خرید مجدد توکن‌ها استفاده می‌شود که ارزش توکن‌های پلتفرم را افزایش می‌دهد.

Brightpool Finance به دلیل ساختار بدون هزینه و سیستم پاداش‌دهی مبتنی بر هوش مصنوعی، یک پلتفرم نوآورانه و جذاب برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. پذیرندگان اولیه می‌توانند از مکانیزم نصف کردن توکن بهره‌مند شوند و سهم بیشتری در خزانه‌داری داشته باشند.

خرید برایتپول فایننس

ارز دیجیتال برایتپول فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید برایتپول فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید برایتپول فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید برایتپول فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید برایتپول فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه برایتپول فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش برایتپول فایننس

فروش برایتپول فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش برایتپول فایننس، مقدار برایتپول فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش برایتپول فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش برایتپول فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل برایتپول فایننس

خرید و فروش برایتپول فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید برایتپول فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل برایتپول فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا برایتپول فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، برایتپول فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل برایتپول فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول برایتپول فایننس

برای ذخیره برایتپول فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از برایتپول فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری برایتپول فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی برایتپول فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری برایتپول فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه برایتپول فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت برایتپول فایننس

قیمت برایتپول فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی برایتپول فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت برایتپول فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه برایتپول فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت برایتپول فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت برایتپول فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی برایتپول فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023