قیمت لحظه‌ای و خرید BRDG | فروش سریع Bridge Network | نگهداری رایگان بریج نتورک

بریج نتورک

BRDG - Bridge Network
0.000153تتر
4.446%

قیمت بریج نتورک

8.88714تومان
(25,272)

حجم معاملات بریج نتورک

63,462,967تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11.74476تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7.95594تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بریج نتورک

بریج نتورک یک پلتفرم تراست‌لس متشکل از برنامه‌های کراس چین و ابزارهای زیرساختی است که تراکنش‌های یکپارچه را در بلاکچین‌های مختلف تامین می‌کند. زیرساخت کراس چین آن یکی از امن‌ترین زیرساخت‌ها در این صنعت است که هیچ ادغام شخص ثالثی ندارد و هر گونه اقدام امنیتی اضافی را کاهش می‌دهد. بریج پی از زیرساخت بری نتورک بهره می‌برد: یک برنامه پرداخت چند زنجیره‌ای غیرحضانتی که به هر کاربر وب 3 اجازه می‌دهد رمزارز خود را بدون نیاز به استفاده از زیرساخت‌های متمرکز کیف پول شخص ثالث خرج کند. کاربران می‌‌توانند کیف پول خود را به Bridge pay متصل کنند و به یک کارت نقدی مجازی یا فیزیکی دسترسی داشته باشند که می‌تواند در هر جایی که ویزا یا مسترکارت پذیرفته می‌شود استفاده شود.

تاکنون سازندگان توکن قادر به استقرارمولتی چین خاص خود بدون توسعه بیش از حد یا ادغام دستی در پل‌های موجود نبودند. راک‌فلر به توکن‌ها اجازه می‌دهد تا به سرعت زنجیره‌های مختلف را در یک محیط امن مقیاس پذیر شوند. برای دیپلوی یک پل، صادرکننده توکن باید مقدار مشخصی از توکن‌های $BRG را به اشتراک بگذارد. سپس این توکن استیک شده در پایان هر ماه سوزانده می‌شود.

بر خلاف راه حل‌های موجود، هنگامی که یک پل برای یک دارایی سفارشی دیپلوی می‌شود، نه سازنده توکن و نه پروتکل بریج نتورک به قراردادهای هوشمندی که دارایی رپ شده را قفل و مینت می‌کنند، دسترسی ندارند. این به مقدار بالایی خطرات را کاهش می‌دهد و پل را ایمن می‌کند.

خرید بریج نتورک

ارز دیجیتال بریج نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بریج نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بریج نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بریج نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بریج نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بریج نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بریج نتورک

فروش بریج نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بریج نتورک، مقدار بریج نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بریج نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بریج نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بریج نتورک

خرید و فروش بریج نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بریج نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بریج نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا بریج نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بریج نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بریج نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بریج نتورک

برای ذخیره بریج نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بریج نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بریج نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بریج نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بریج نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بریج نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بریج نتورک

قیمت بریج نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بریج نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بریج نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بریج نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بریج نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بریج نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بریج نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023