خرید بریدر دائو BREED | فروش ارز دیجیتال Breeder DAO به همراه قیمت لحظه‌ای

بریدر دائو

BREED - Breeder DAO
0.04518تتر
2.5%

قیمت بریدر دائو

2,566.224تومان
(24,395)

حجم معاملات بریدر دائو

154,753,902تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,664.488تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,556تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بریدر دائو

بریدر دائو اقلام درون بازی‌های متاورسی و بلاک چینی را تولید می‌کند. دارایی‌های مجازی مختلفی توسط پلتفرم ارز دیجیتال BreederDAO تولید می‌شوند و ارزش بالایی را برای متاورس‌های بزرگ به ارمغان می‌آورد. از این طریق، پلتفرم‌های متاورسی می‌توانند دارایی‌ها مختلف را در پلتفرم خود ایجاد کنند و به فروش بگذارنند و کاربران و گیمرها با مدل بازی برای کسب درآمد، سود کسب کنند. ابزارهایی که برای ایجاد دارایی‌های جدید به کار می‌روند در درون بازی توسعه پیدا می‌کنند. پلتفرم ارز دیجیتال بریدر دائو قصد دارد، مخاطبین میلیاردی را به صنعت بازی بکشاند و اقتصاد مدل جدید درآمدی که در بازی‌های بلاک‌ چینی ایجاد شده است، توسعه دهد. در این اقتصاد کاربران با بازی کردن و پیشرفت در بازی‌های بلاک چینی، اقلام مختلف NFT به دست می‌آورند و می‌توانند این اقلام را خرید و فروش کنند و سود کسب کنند. توکن ارز دیجیتال BreederDAO توکن BREED نام دارد که در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این توکن ۱.۵۳ دلار است و سقف ندارد.

خرید بریدر دائو

ارز دیجیتال بریدر دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بریدر دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بریدر دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بریدر دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بریدر دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بریدر دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بریدر دائو

فروش بریدر دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بریدر دائو، مقدار بریدر دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بریدر دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بریدر دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بریدر دائو

خرید و فروش بریدر دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بریدر دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بریدر دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا بریدر دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بریدر دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بریدر دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بریدر دائو

برای ذخیره بریدر دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بریدر دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بریدر دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بریدر دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بریدر دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بریدر دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بریدر دائو

قیمت بریدر دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بریدر دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بریدر دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بریدر دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بریدر دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بریدر دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بریدر دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023