خرید Braintrust | فروش و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال برین تراست

برین تراست

BTRST - Braintrust
0.3414تتر
22.322%

قیمت خرید برین تراست

قیمت فروش برین تراست

17,104تومان
16,933تومان
(12,123)

حجم معاملات برین تراست

3,218,293تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17,104تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13,542تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره برین تراست

برین تراست اولین شبکه غیرمتمرکز استعدادهاست که نیروهای کار حرفه‌ای را با کارفرمایان و شرکت‌ها در سراسر دنیا مچ می‌کند. پلتفرم بلاک چینی Braintrust قصد دارد مدل تازه‌ای برای پلتفرم‌های فریلنسینگ ایجاد کند که در آن هم کارفرماها و هم کسانی که پروژه‌های فریلنسری را انجام می‌دهند بتوانند درآمد کسب کنند و عادلانه سود کنند. کاربرانی که از پلتفرم Braintrust استفاده می‌کنند امکانات بیشتری دارند و می‌توانند به صورت مستقلی پروژه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند. هیچ کدام از طرفین معامله ضرر نمی‌کنند و مثل پلتفرم‌های متمرکز نیروی کار مورد بی عدالتی قرار نمی‌گیرد. پلتفرم Braintrust برای خدماتی که ارائه می‌دهد کارمزدی نزد خود نگه نمی‌دارد و این مبلغ هم میان کارفرما و نیروهای کار تقسیم می‌شود. پلتفرم Braintrust در سال ۲۰۱۸ توسط آقای آدام جکسون و گابریل لونا اوستاسکی تاسیس شد. آدام جکسون تا به حال در شرکت‌های استارت‌آپی زیادی سرمایه‌گذاری کرده است یک تیم سی نفره روی این پلتفرم در حال کار هستند. توکن بومی اسن شبکه با نماد BTRST در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۲۵۰ میلیون عددی است. ۲۲ درصد از آن در حراج خصوصی عرضه شده است، ۵۴ درصد به کامیونیتی این ارز اختصاص می‌یابد و ۱۹ درصد از آن هم برای تیم توسعه دهنده Braintrust است.

خرید برین تراست

ارز دیجیتال برین تراست یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید برین تراست به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید برین تراست خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید برین تراست در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید برین تراست خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه برین تراست خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش برین تراست

فروش برین تراست در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش برین تراست، مقدار برین تراست مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش برین تراست در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش برین تراست در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل برین تراست

خرید و فروش برین تراست در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید برین تراست خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل برین تراست به تتر، نیاز نیست که ابتدا برین تراست خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، برین تراست خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل برین تراست بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول برین تراست

برای ذخیره برین تراست، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از برین تراست شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری برین تراست مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی برین تراست است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری برین تراست نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه برین تراست خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت برین تراست

قیمت برین تراست در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی برین تراست تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت برین تراست، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه برین تراست قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت برین تراست و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت برین تراست را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی برین تراست را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023