خرید ارز دیجیتال Bovine Verse Game | فروش و قیمت لحظه‌ای BVG

بووین ورس گیم

BVG - Bovine Verse Game
0.50399تتر
32.594%

قیمت خرید بووین ورس گیم

قیمت فروش بووین ورس گیم

26,207تومان
25,955تومان
(4,637)

حجم معاملات بووین ورس گیم

1,279,234,000تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
31,720تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19,760تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بووین ورس گیم

BVG با نماد BVG یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید بووین ورس گیم

ارز دیجیتال بووین ورس گیم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بووین ورس گیم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بووین ورس گیم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بووین ورس گیم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بووین ورس گیم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بووین ورس گیم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بووین ورس گیم

فروش بووین ورس گیم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بووین ورس گیم، مقدار بووین ورس گیم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بووین ورس گیم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بووین ورس گیم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بووین ورس گیم

خرید و فروش بووین ورس گیم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بووین ورس گیم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بووین ورس گیم به تتر، نیاز نیست که ابتدا بووین ورس گیم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بووین ورس گیم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بووین ورس گیم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بووین ورس گیم

برای ذخیره بووین ورس گیم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بووین ورس گیم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بووین ورس گیم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بووین ورس گیم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بووین ورس گیم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بووین ورس گیم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بووین ورس گیم

قیمت بووین ورس گیم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بووین ورس گیم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بووین ورس گیم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بووین ورس گیم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بووین ورس گیم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بووین ورس گیم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بووین ورس گیم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023