خرید بانس بیت BB | فروش ارز دیجیتال BounceBit به همراه قیمت لحظه‌ای

بانس بیت

BB - BounceBit
0تتر
0%

قیمت بانس بیت

0تومان
(1,309)

حجم معاملات بانس بیت

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بانس بیت

معرفی BounceBit: زیرساخت استیکینگ دوباره برای بیت‌کوین

BounceBit یک زیرساخت استیکینگ دوباره (restaking) برای بیت‌کوین ایجاد می‌کند که لایه‌ای بنیادی برای محصولات مختلف استیکینگ دوباره فراهم می‌کند و توسط کاستدی قانونی Mainnet Digital و Ceffu امنیت داده می‌شود.

ویژگی‌های اصلی BounceBit:

 1. زنجیره BounceBit:

  • زنجیره BounceBit به عنوان یک محصول استیکینگ دوباره در اکوسیستم BounceBit طراحی شده است.
  • این زنجیره یک لایه 1 مبتنی بر PoS است که توسط ولیدیتورهایی که هم BTC و هم توکن بومی BounceBit را استیک می‌کنند، امنیت داده می‌شود.
  • سیستم دو توکنی که از امنیت بومی بیت‌کوین با سازگاری کامل با EVM بهره می‌برد.
 2. زیرساخت‌های حیاتی اکوسیستم:

  • پل‌ها (bridges) و اوراکل‌ها (oracles) در اکوسیستم BounceBit توسط BTC استیک شده امنیت داده می‌شوند.
  • این زیرساخت‌ها نقش حیاتی در ارتباط بین شبکه‌ها و انتقال اطلاعات بازی می‌کنند.
 3. قابلیت استیکینگ دوباره:

  • BounceBit به دارندگان BTC این امکان را می‌دهد تا با استیک کردن BTC خود، درآمد کسب کنند.
  • این قابلیت از طریق یک چارچوب ترکیبی CeFi و DeFi ارائه می‌شود که به کاربران امکان می‌دهد تا از فرصت‌های درآمدزایی در شبکه‌های مختلف بهره‌مند شوند.
 4. امنیت و نظارت:

  • استفاده از کاستدی قانونی Mainnet Digital و Ceffu برای تضمین امنیت دارایی‌ها و تراکنش‌ها.
  • این اقدام به کاربران اطمینان می‌دهد که دارایی‌هایشان در یک محیط امن و نظارت شده نگهداری می‌شود.

نتیجه‌گیری:

BounceBit با ایجاد یک زیرساخت استیکینگ دوباره برای بیت‌کوین، به دنبال ارائه یک لایه بنیادی برای محصولات مختلف استیکینگ دوباره است که توسط کاستدی قانونی و نظارت شده امنیت داده می‌شود. با طراحی زنجیره‌ای مبتنی بر PoS و استفاده از سیستم دو توکنی، BounceBit از امنیت بومی بیت‌کوین بهره می‌برد و با سازگاری کامل با EVM، امکان استیکینگ دوباره و درآمدزایی را برای دارندگان BTC فراهم می‌کند. این زیرساخت با ترکیب قابلیت‌های CeFi و DeFi به کاربران اجازه می‌دهد تا از فرصت‌های درآمدزایی در شبکه‌های مختلف بهره‌مند شوند و از امنیت و نظارت کافی برخوردار باشند.

خرید بانس بیت

ارز دیجیتال بانس بیت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بانس بیت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بانس بیت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بانس بیت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بانس بیت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بانس بیت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بانس بیت

فروش بانس بیت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بانس بیت، مقدار بانس بیت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بانس بیت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بانس بیت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بانس بیت

خرید و فروش بانس بیت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بانس بیت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بانس بیت به تتر، نیاز نیست که ابتدا بانس بیت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بانس بیت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بانس بیت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بانس بیت

برای ذخیره بانس بیت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بانس بیت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بانس بیت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بانس بیت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بانس بیت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بانس بیت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بانس بیت

قیمت بانس بیت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بانس بیت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بانس بیت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بانس بیت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بانس بیت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بانس بیت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بانس بیت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023