خرید ارز دیجیتال Botto | فروش ارز دیجیتال بوتو | قیمت لحظه‌ای بوتو

بوتو

BOTTO - Botto
0.7044تتر
3.14%

قیمت بوتو

40,996تومان
(24,700)

حجم معاملات بوتو

26,743,365,780تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
43,359تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
40,315تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بوتو

ارز دیجیتال BOTTO توکن بومی یک پروژه NFT است که توسط یک سازمان خودگردان غیر متمرکز (دائو) مدیریت می‌شود. بوتو ۳۵۰ قطعه اثر هنری را در هر هفته خلق می‌کند و سلیقه جامعه کاربران خود را در تولید ان اف تی‌ها لحاظ می‌کند. برای تصمیم‌گیری در این مورد از یک مکانیسم رای‌دهی استفاده می‌شود. رای‌ها مشخص می‌کنند که هر فرد چه چیزی را از لحاظ زیبایی‌شناختی قابل قبول می‌بینید. در مجموع، رای‌ها به عنوان بازخوردی برای موتور تولید هنر پروژه ارز دیجیتال botto عمل می‌کنند و تعیین می‌کنند که بوتو باید چه مسیری را برای سری بعدی آثار هنری خود در پیش بگیرد. به مرور زمان ، بوتو هنری را خلق می‌کند که به طور کامل توسط جامعه کاربران هدایت و اداره می‌شود. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال بوتو botto در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۱.۴۲ دلار بود.

خرید بوتو

ارز دیجیتال بوتو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بوتو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بوتو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بوتو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بوتو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بوتو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بوتو

فروش بوتو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بوتو، مقدار بوتو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بوتو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بوتو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بوتو

خرید و فروش بوتو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بوتو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بوتو به تتر، نیاز نیست که ابتدا بوتو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بوتو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بوتو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بوتو

برای ذخیره بوتو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بوتو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بوتو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بوتو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بوتو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بوتو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بوتو

قیمت بوتو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بوتو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بوتو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بوتو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بوتو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بوتو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بوتو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بوتو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بوتو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023