خرید سریع بورا BORA | فروش لحظه‌ای ارز دیجیتال BORA | قیمت لحظه‌ای بورا

بورا

BORA - Bora
0.10852تتر
5.31%

قیمت بورا

6,142.232تومان
(26,867)

حجم معاملات بورا

1,066,868,271تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,398.064تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,813.386تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بورا

ارز دیجیتال بورا Bora یک اکوسیستم غیرمتمرکز برای بازی و سرگرمی است. هدف بورا جذب بازی‌ها و برنامه‌های کاربردی از بخش GameFi  به زنجیره بورای خود است تا از ساختن روی بلاک‌چین‌هایی مانند اتریوم که هزینه‌های کارمزد بالایی دارند اجتناب شود. به همین دلیل، بورا از یک سیستم بلاکچین دو لایه پیروی می کند: توکن BORA در  بلاک چین Klaytn معامله می‌شود. کلایتن یک بلاکچین عمومی است که بر موارد استفاده از متاورس و بازی تمرکز دارد. زنجیره بورا یک بلاکچین چند بخشی است که می‌تواند به عنوان یک لایه اجرایی توسط برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده شود.

تیم Bora ابزارهای توسعه‌ای را ارائه می‌دهد که به توسعه دهندگان در ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز برای اکوسیستم خود کمک می‌کند. همچنین از Bora Points، ارزی در اکوسیستم به عنوان منبعی برای توسعه و ایجاد انگیزه برای کمک به بورا استفاده می‌شود. پس از آن می‌توان پوینت بورا را به توکن BORA تبدیل کرد.

خرید بورا

ارز دیجیتال بورا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بورا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بورا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بورا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بورا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بورا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بورا

فروش بورا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بورا، مقدار بورا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بورا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بورا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بورا

خرید و فروش بورا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بورا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بورا به تتر، نیاز نیست که ابتدا بورا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بورا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بورا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بورا

برای ذخیره بورا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بورا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بورا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بورا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بورا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بورا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بورا

قیمت بورا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بورا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بورا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بورا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بورا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بورا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بورا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بورا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بورا دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023