خرید BOME BOME | فروش ارز دیجیتال BOME به همراه قیمت لحظه‌ای

BOME

BOME - BOME
0.010345تتر
6.852%

قیمت BOME

698.2875تومان
(1,519)

حجم معاملات BOME

3,537,187,248,881تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
752.5575تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
585.9تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره BOME

BOME با نماد BOME یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید BOME

ارز دیجیتال BOME یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید BOME به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید BOME خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید BOME در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید BOME خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه BOME خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش BOME

فروش BOME در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش BOME، مقدار BOME مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش BOME در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش BOME در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل BOME

خرید و فروش BOME در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید BOME خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل BOME به تتر، نیاز نیست که ابتدا BOME خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، BOME خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل BOME بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول BOME

برای ذخیره BOME، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از BOME شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری BOME مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی BOME است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری BOME نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه BOME خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت BOME

قیمت BOME در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی BOME تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت BOME، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه BOME قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت BOME و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت BOME را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی BOME را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023