خرید BOB BOB | فروش ارز دیجیتال BOB به همراه قیمت لحظه‌ای

BOB

BOB - BOB
0.000005تتر
4.652%

قیمت BOB

0.26545تومان
(6,666)

حجم معاملات BOB

3,411,182,942تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.2785تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.25005تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره BOB

BOB با نماد BOB یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید BOB

ارز دیجیتال BOB یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید BOB به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید BOB خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید BOB در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید BOB خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه BOB خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش BOB

فروش BOB در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش BOB، مقدار BOB مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش BOB در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش BOB در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل BOB

خرید و فروش BOB در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید BOB خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل BOB به تتر، نیاز نیست که ابتدا BOB خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، BOB خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل BOB بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول BOB

برای ذخیره BOB، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از BOB شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری BOB مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی BOB است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری BOB نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه BOB خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت BOB

قیمت BOB در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی BOB تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت BOB، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه BOB قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت BOB و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت BOB را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی BOB را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023