خرید ارز دیجیتال بلر | فروش ارز دیجیتال BLUR | قیمت لحظه‌ای Blur

بلر

BLUR - BLUR
0.179تتر
2.079%

قیمت خرید بلر

قیمت فروش بلر

8,896.3تومان
8,806.8تومان
(11,567)

حجم معاملات بلر

184,375,211,998تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,278.99تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,657.74تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلر

ارز دیجیتال BLUR توکن حاکمیتی پلتفرم خرید و فروش ان اف تی است. این پلتفرم که با همین نام در بازار شناخته می‌شود، امکانات پیشرفته زیادی را برای خرید و فروش ان اف تی‌ها در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، از جمله این امکانات قیمت لحظه‌ای انواع ان اف تی،مدیریت سبد دارایی و مقایسه ان اف تی‌ها در بازارهای خرید و فروش مختلف است. پلتفرم خرید و فروش ان اف تی Blur سریع‌ترین معاملات را برای کاربران خود میسر می‌سازد و محیط کاربری ساده‌ای نسبت به دیگر پلتفرم‌های خرید و فروش ان اف تی دارد. سرمایه‌گذاران زیادی این پلتفرم را برای معاملات NFT خود انتخاب می‌کنند و ایردراپ ۳۶۰ میلیون توکنی ارز دیجیتال Blur نیز در این انتخاب کم تاثیر نبوده است. ایردراپ ارز دیجیتال Blur در زمان خود حدود ۳۵۵ میلیون دلار ارزش داشت. پلتفرم و ارز دیجیتال بلر یک پلتفرم برپایه اتریوم است و در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. توکن Blur دارای سقف عرضه است و تنها ۳ میلیارد از آن وارد بازار خواهد شد.

خرید بلر

ارز دیجیتال بلر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلر

فروش بلر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلر، مقدار بلر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلر

خرید و فروش بلر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلر به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلر

برای ذخیره بلر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلر

قیمت بلر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بلر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بلر دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023