خرید ارز دیجیتال بلو آرت توکن | فروش ارز دیجیتال BLUEART TOKEN | قیمت لحظه‌ای BLA

بلو آرت توکن

BLA - BLUEART TOKEN
0.001201تتر
0.08%

قیمت بلو آرت توکن

69.5379تومان
(18,945)

حجم معاملات بلو آرت توکن

16,363,675تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
69.5379تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
69.48تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلو آرت توکن

بلو آرت ان اف تی یک بازار ان اف تی دیجیتالی است که ان اف تی‌های خاص و کمیابی را به کاربران خود عرضه می‌کند. بهترین آرتیست‌های ان اف تی بایننس کارهای خود را در این بازار به فروش می‌گذارند و توسط صرافی بزرگ بایننس پشتیبانی می‌شود. توکن بومی پلتفرم خرید و فروش ان اف تی BLUEART TOKEN با نماد BLA معامله می‌شود و یک توکن با استاندارد BEP20 روی اسمارت چین بایننس است. این توکن موارد استفاده زیادی در پلتفرم دارد و مهم‌ترین موارد کاربرد آن به شکل زیر است:

  • استفاده از آن به عنوان یک ارز قابل اطمینان در پلتفرم‌های دیجیتالی هنری
  • پرداخت قیمت آثار فیزیکی و دیجیتالی هنری
  • استفاده در اپلیکیشن‌ها و کیف پول‌های موبایلی برای انتقال پول
  • معامله در بازار‌های سهام و مالی

توکنومیک ارز دیجیتال بلو آرت توکن به شکل زیر است:

  • سقف عرضه توکن BLA ۸۸ میلیون توکن است.
  • ۲۰ درصد در فروش عمومی و خصوصی عرضه می‌شود.
  • ۴۰ درصد به عنوان پاداش ترید به کاربران داده می‌شود.
  • ۱۵ درصد به تیم و خالقان ارز اختصاص دارد.
  • ۱۵ درصد پاداش استیکینگ است.
  • ۵ درصد به مارکتینگ اختصاص دارد

 

خرید بلو آرت توکن

ارز دیجیتال بلو آرت توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلو آرت توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلو آرت توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلو آرت توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلو آرت توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلو آرت توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلو آرت توکن

فروش بلو آرت توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلو آرت توکن، مقدار بلو آرت توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلو آرت توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلو آرت توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلو آرت توکن

خرید و فروش بلو آرت توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلو آرت توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلو آرت توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلو آرت توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلو آرت توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلو آرت توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلو آرت توکن

برای ذخیره بلو آرت توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلو آرت توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلو آرت توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلو آرت توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلو آرت توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلو آرت توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلو آرت توکن

قیمت بلو آرت توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلو آرت توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلو آرت توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلو آرت توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلو آرت توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلو آرت توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلو آرت توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بلو آرت توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بلو آرت توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023