خرید و فروش ارز دیجیتال Blocto Token	| قیمت لحظه‌ای بلاکتو توکن

بلاکتو توکن

BLT - Blocto Token
0.00834تتر
4.68%

قیمت بلاکتو توکن

474.546تومان
(27,472)

حجم معاملات بلاکتو توکن

267,025,461تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
524.049تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
470.563تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلاکتو توکن

بلاکتو یک اکوسیستم کراس چینی است که تجربه کاربری جذابی را برای مخاطبین خود به ارمغان می‌آورد. در اکوسیستم‌های کراس چینی، بلاک چین‌های مختلف با هم تعامل دارند و کاربران تنها به یک بلاک چین محدود نیستند. به همین دلیل هم در اکوسیستم ارز دیجیتال Blocto کاربران می توانند به راحتی به اپلیکیشن‌ها، ان اف تی‌ها و دیگر دارایی‌های دیجیتالی مختلف دسترسی داشته باشند، بدون توجه به اینکه این دارایی‌ها روی کدام بلاک چین قرار دارند. همچنین توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز هم می‌توانند از سیستم پرداختی Blocto استفاده کنند. در اکوسیستم ارز دیجیتال بلاکتو، یک سرویس کیف پول مبتنی بر قرارداد هوشمند نیز ارائه می‌شود که از بلاک چین‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند با ایمیل خود وارد این اپلیکیشن‌ شود و دارایی‌های دیجیتالی و ان اف تی خرید و فروش کنند. کیف پول بلاکتو از ارزهای فیات نیز پشتیبانی می‌کند. توکن بومی این پلتفرم توکن BLT است که به عنوان توکن حاکمیتی و کاربردی در شبکه به کار می‌رود. این توکن سقف عرضه ۵۰۰ میلیون عددی دارد و در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید بلاکتو توکن

ارز دیجیتال بلاکتو توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلاکتو توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلاکتو توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلاکتو توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلاکتو توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلاکتو توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلاکتو توکن

فروش بلاکتو توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلاکتو توکن، مقدار بلاکتو توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلاکتو توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلاکتو توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلاکتو توکن

خرید و فروش بلاکتو توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلاکتو توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلاکتو توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلاکتو توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلاکتو توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلاکتو توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلاکتو توکن

برای ذخیره بلاکتو توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلاکتو توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلاکتو توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلاکتو توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلاکتو توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلاکتو توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلاکتو توکن

قیمت بلاکتو توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلاکتو توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلاکتو توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلاکتو توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلاکتو توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلاکتو توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلاکتو توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بلاکتو توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بلاکتو توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023