فروش و خرید Blocksport | قیمت بلاک اسپورت BSPT

بلاک اسپورت

BSPT - Blocksport
0.001094تتر
4.07%

قیمت خرید بلاک اسپورت

قیمت فروش بلاک اسپورت

56.53912تومان
55.99232تومان
(5,062)

حجم معاملات بلاک اسپورت

2,581,819,562تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
61.42477تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55.05016تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلاک اسپورت

BSPT با نماد BSPT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید بلاک اسپورت

ارز دیجیتال بلاک اسپورت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلاک اسپورت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلاک اسپورت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلاک اسپورت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلاک اسپورت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلاک اسپورت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلاک اسپورت

فروش بلاک اسپورت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلاک اسپورت، مقدار بلاک اسپورت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلاک اسپورت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلاک اسپورت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلاک اسپورت

خرید و فروش بلاک اسپورت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلاک اسپورت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلاک اسپورت به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلاک اسپورت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلاک اسپورت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلاک اسپورت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلاک اسپورت

برای ذخیره بلاک اسپورت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلاک اسپورت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلاک اسپورت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلاک اسپورت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلاک اسپورت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلاک اسپورت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلاک اسپورت

قیمت بلاک اسپورت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلاک اسپورت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلاک اسپورت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلاک اسپورت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلاک اسپورت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلاک اسپورت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلاک اسپورت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023