ٖفروش BBANK و قیمت لحظه‌ای | خرید فوری بلاک بانک blockbank

بلاک بانک

BBANK - blockbank
0.002988تتر
0.961%

قیمت خرید بلاک بانک

قیمت فروش بلاک بانک

155.9736تومان
154.4796تومان
(5,102)

حجم معاملات بلاک بانک

32,443,085تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
157.5396تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
151.2756تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلاک بانک

BBANK با نماد BBANK یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید بلاک بانک

ارز دیجیتال بلاک بانک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلاک بانک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلاک بانک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلاک بانک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلاک بانک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلاک بانک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلاک بانک

فروش بلاک بانک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلاک بانک، مقدار بلاک بانک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلاک بانک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلاک بانک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلاک بانک

خرید و فروش بلاک بانک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلاک بانک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلاک بانک به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلاک بانک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلاک بانک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلاک بانک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلاک بانک

برای ذخیره بلاک بانک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلاک بانک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلاک بانک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلاک بانک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلاک بانک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلاک بانک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلاک بانک

قیمت بلاک بانک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلاک بانک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلاک بانک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلاک بانک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلاک بانک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلاک بانک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلاک بانک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023