خرید ارز دیجیتال بلاک کامرس پروتکل | فروش ارز دیجیتال Block Commerce Protocol | قیمت لحظه‌ای BCP

بلاک کامرس پروتکل

BCP - Block Commerce Protocol
0.0048تتر
51.856%

قیمت بلاک کامرس پروتکل

322.08تومان
(8,423)

حجم معاملات بلاک کامرس پروتکل

320,657,958تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
978.318تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
322.08تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلاک کامرس پروتکل

بلاک کامرس پروتکل یک پلتفرم همه‌کاره برای تجارت زنده است. هدف این پروتکل این است که تمام جوانب از توسعه تا تجارت زنده را در بر بگیرد. این پروژه به دنبال جهانی کردن صنعت تجارت زنده و خدمات استریمینگ است.

**مدل درآمدی**: مدل کسب‌وکار پلتفرم تجارت زنده Block Commerce به دو دسته درآمدهای کوتاه‌مدت و بلندمدت تقسیم می‌شود.

- مدل‌های درآمدی کوتاه‌مدت شامل دریافت ۲ درصد کمیسیون از تبادل ارز برای استریمرهایی که از خدمات استریمینگ و پلتفرم‌های تجارت زنده استفاده می‌کنند می‌شود. از این طریق، بخشی از کمیسیون به عنوان درآمد کسب می‌شود.

- اولین مدل درآمدی بلندمدت از طریق درآمدهای حاصل از آژانس‌های بازاریابی شرکتی است. برنامه‌ریزی شده است تا از طریق بازاریابی محصولات برای شرکت‌هایی که قرارداد امضا کرده‌اند، سود کسب شود. همچنین یک مدل درآمدی برای درصد مشخصی از انگیزه‌ها و هزینه‌های فروش هنگام فروش محصولات از طریق تجارت زنده در نظر گرفته شده است.

- دومین مدل درآمدی بلندمدت اجاره فضای استودیوی خدمات استریمینگ است. با اجاره دادن استودیوی فضای استریم برای تجارت زنده حرفه‌ای، اجاره به عنوان سود دریافت خواهد شد.

در کل، Block Commerce Protocol با ارائه راهکارهای جامع برای تجارت زنده و خدمات استریمینگ، به دنبال ایجاد یک اکوسیستم سودآور و پایدار در این زمینه است.

خرید بلاک کامرس پروتکل

ارز دیجیتال بلاک کامرس پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلاک کامرس پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلاک کامرس پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلاک کامرس پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلاک کامرس پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلاک کامرس پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلاک کامرس پروتکل

فروش بلاک کامرس پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلاک کامرس پروتکل، مقدار بلاک کامرس پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلاک کامرس پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلاک کامرس پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلاک کامرس پروتکل

خرید و فروش بلاک کامرس پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلاک کامرس پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلاک کامرس پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلاک کامرس پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلاک کامرس پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلاک کامرس پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلاک کامرس پروتکل

برای ذخیره بلاک کامرس پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلاک کامرس پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلاک کامرس پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلاک کامرس پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلاک کامرس پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلاک کامرس پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلاک کامرس پروتکل

قیمت بلاک کامرس پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلاک کامرس پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلاک کامرس پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلاک کامرس پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلاک کامرس پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلاک کامرس پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلاک کامرس پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بلاک کامرس پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بلاک کامرس پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023