خرید ارز دیجیتال Blocery | فروش ارز دیجیتال بلاسری | قیمت لحظه‌ای BLY

بلاسری

BLY - Blocery
0.004408تتر
0.023%

قیمت خرید بلاسری

قیمت فروش بلاسری

218.196تومان
215.992تومان
(11,216)

حجم معاملات بلاسری

3,125,959,099تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
218.295تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
217.8تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلاسری

بلاسری یک زنجیره تامین غذا بر پایه بلاک چین است. برای اینکه غذا و محصولات غذایی به دست مصرف‌کنندگان برسد، پروسه‌های زیادی را در سراسر دنیا طی می‌کند. این فرایند در گوشه گوشه دنیا اتفاق می‌افتد، مواد اولیه به دست تولیدکنندگان می‌رسد و آنها تولیدات خود را به توزیع‌کنندگان می‌سپارند، توزیع‌کنندگان مواد غذایی نیز باید این محصولات را به مغازه ‌ها و خرده فروش‌ها بدهند. به این فرایند زنجیره تامین گفته می‌شود و تنظیم آن بسیار مهم و پیچیده است. پلتفرم ارز دیجیتال Blocery از تکنولوژی بلاک چین استفاده می‌کند تا یک اکوسیستم تازه برای زنجیره تامین مواد غذایی ایجاد کند. همه کسانی که در زنجیره تامین مواد دخیل هستند در این بلاک چین مشارکت می‌کنند و می‌توانند به صورت شفافی شاهد مراودات درون آن باشند. توکن بومی این پلتفرم Blocery Token است که با نماد BLY معامله می‌شود و در اکوسیستم ارز دیجیتال بلاسری به کار می‌رود. این توکن به عنوان یک مشوق و افزایش ارزش در شبکه به کار می‌رود. بلاک چین بلاسری از طریق این توکن، کاربران را تشویق می‌کند تا اطلاعات را به اشتراک بگذارند و باعث کارایی بالاتر آن شوند. توکن BLY دارای سقف عرضه یک میلیارد عددی است و در ماه آگوست سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید بلاسری

ارز دیجیتال بلاسری یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلاسری به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلاسری خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلاسری در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلاسری خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلاسری خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلاسری

فروش بلاسری در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلاسری، مقدار بلاسری مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلاسری در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلاسری در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلاسری

خرید و فروش بلاسری در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلاسری خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلاسری به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلاسری خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلاسری خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلاسری بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلاسری

برای ذخیره بلاسری، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلاسری شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلاسری مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلاسری است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلاسری نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلاسری خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلاسری

قیمت بلاسری در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلاسری تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلاسری، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلاسری قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلاسری و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلاسری را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلاسری را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023