خرید BIZA BIZA | فروش ارز دیجیتال BIZA به همراه قیمت لحظه‌ای

بیز آتو

BIZA - BizAuto
0.001521تتر
3.39%

قیمت بیز آتو

98.5608تومان
(15,337)

حجم معاملات بیز آتو

13,734,871,078تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
103.5504تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
90.4608تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیز آتو

بیز آتو با نماد BIZA یک دارایی دیجیتال رمزگذاری شده است که به عنوان ارز پرداخت استفاده می‌شود. شبکه اصلی بیز آتو سرعت تراکنش‌های بالایی دارد و از تکنولوژی عدد تصادفی کوانتومی برای امنیت استفاده می‌کند. مکانیزم اجماع این شبکه، مکانیزم اثبات سهام نمایندگی شده است. این شبکه به استانداردی برای یک سیستم تراکنش ایمن رسیده است.

خرید بیز آتو

ارز دیجیتال بیز آتو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیز آتو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیز آتو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیز آتو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیز آتو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیز آتو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیز آتو

فروش بیز آتو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیز آتو، مقدار بیز آتو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیز آتو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیز آتو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیز آتو

خرید و فروش بیز آتو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیز آتو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیز آتو به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیز آتو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیز آتو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیز آتو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیز آتو

برای ذخیره بیز آتو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیز آتو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیز آتو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیز آتو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیز آتو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیز آتو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیز آتو

قیمت بیز آتو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیز آتو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیز آتو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیز آتو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیز آتو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیز آتو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیز آتو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023