قیمت لحظه‌ای بیت کان KAN | خرید و فروش ارز دیجیتال BitKan

بیت کان

KAN - BitKan
0.000827تتر
0.486%

قیمت بیت کان

46.8082تومان
(27,600)

حجم معاملات بیت کان

12,571,160,742تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
47.544تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
45.2234تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیت کان

ارز دیجیتال BitKan با نماد KAN توکن بومی صرافی بیت کان است. مجموعه بیت کان یک پروژه آموزشی پیشگام در زمینه بلاک چین و صنعت ارزهای دیجیتال بود که در سال ۲۰۱۲ راه‌اندازی شد اما در ادامه یک صرافی تجمیع‌کننده را راه‌اندازی کرد. بیت کان ظرف مدت کوتاهی به یکی از مورد اعتماد ترین صرافی‌های تجمیع کننده دنیا تبدیل شد و در حال حاضر ده میلیون کاربر دارد. یکی از ویژگی‌‌های منحصر به فرد بیت کان  این است که برخلاف سایر صرافی‌ها که نقدینگی خود را دارند، بیت کان نقدینگی صرافی‌های متعدد دیگر را یکجا جمع می‌کند. به این ترتیب بازار بیت کان عمق زیادی دارد و می‌تواند بهترین قیمت‌های خرید و فروش را برای معامله ارزهای دیجیتال ارائه کند. ارز دیجیتال KAN در سال ۲۰۱۸ برای تسهیل معاملات روی صرافی بیت کان وارد بازار شد. این توکن بر اساس استاندارد ERC20 ساخته شده است. برای ارز دیجیتال بیت کان KAN سقف عرضه‌ای تعیین نشده و در حال حاضر مجموع عرضه آن ده میلیارد توکن است. 

خرید بیت کان

ارز دیجیتال بیت کان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیت کان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیت کان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیت کان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیت کان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیت کان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیت کان

فروش بیت کان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیت کان، مقدار بیت کان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیت کان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیت کان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیت کان

خرید و فروش بیت کان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیت کان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیت کان به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیت کان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیت کان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیت کان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیت کان

برای ذخیره بیت کان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیت کان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیت کان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیت کان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیت کان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیت کان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیت کان

قیمت بیت کان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیت کان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیت کان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیت کان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیت کان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیت کان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیت کان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023