خرید ارز دیجیتال BIT1 | فروش بیت وان | قیمت لحظه‌ای BIT1

بیت وان

BIT1 - BIT1
0.000003تتر
1.99%

قیمت بیت وان

0.176479تومان
(28,828)

حجم معاملات بیت وان

1,265,987,193تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.181177تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.159782تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیت وان

بایکونومی اکسچنج توکن با نماد BIT1 توکن صرافی بایکونومی است که برای مصارف درون این صرافی به کار می‌رود. این توکن برای سود بیشتر کامیونیتی این صرافی به وجود آمده است و کاربران با استفاده از آن می‌توانند از مزایای بیشتری استفاده کنند. ارزش اصلی ارز دیجیتال Biconomy Exchange Token به صرافی بایکونومی برمی‌گردد و دلیل اصلی ایجاد آن مشارکت بیشتر کاربران در این صرافی است. یکی از مهمترین کاربردهای توکن BIT کاهش کارمزد صرافی برای تریدینگ ارزهای دیجیتال است. کاربران از طریق این توکن می‌توانند به صورت ماهانه روی تراکنش‌های خود تخفیف و پاداش بگیرند. این توکن در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است. ۶۴ درصد از توکن‌های Biconomy Exchange Token به استخرهای نقدینگی اختصاص دارند، ۲۰ درصد به تیم توسعه‌دهنده، ۶ درصد به مارکتینگ و ۱۰ درصد برای سرمایه‌گذاران اولیه درنظرگرفته شده است.

خرید بیت وان

ارز دیجیتال بیت وان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیت وان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیت وان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیت وان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیت وان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیت وان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیت وان

فروش بیت وان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیت وان، مقدار بیت وان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیت وان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیت وان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیت وان

خرید و فروش بیت وان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیت وان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیت وان به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیت وان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیت وان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیت وان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیت وان

برای ذخیره بیت وان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیت وان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیت وان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیت وان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیت وان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیت وان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیت وان

قیمت بیت وان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیت وان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیت وان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیت وان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیت وان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیت وان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیت وان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023