خرید بیت استور کوین STORE | فروش ارز دیجیتال Bit Store Coin به همراه قیمت لحظه‌ای

بیت استور کوین

STORE - Bit Store Coin
0.00695تتر
2.93%

قیمت بیت استور کوین

402.405تومان
(27,641)

حجم معاملات بیت استور کوین

9,175,384,430تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
463.2تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
332.346تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیت استور کوین

بیت استور یک پلتفرم اجتماعی و سرمایه‌گذاری است که برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران طراحی شده‌است. افراد مختلف می‌توانند از طریق این پلتفرم به بازار ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا کنند و در آن سرمایه‌گذاری کنند. علاوه بر سرمایه‌گذاری، امکان دسترسی به خدمات مختلفی از قبیل اخبار و آموزش و دیگر ابزارهای سرمایه‌گذاری نیز موجود است و با استفاده از آنها، سرمایه‌گذاران دید درست‌تری پیدا می‌کنند و نگاه دقیق‌تری به بازار خواهند داشت.

ارز دیجیتال Bit.store از طریق دائوی خود، مدل سرمایه‌گذاری را در سراسر دنیا تغییر می‌دهد و سرمایه‌گذاران را در سراسر دنیا به هم مرتبط خواهد ساخت. کاربران می‌توانند به سادگی اطلاعات معامله‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری را با کمک یکدیگر بهبود بخشند. این مساله به آنها یک دید گروهی و جمعی برای سرمایه‌گذاری می‌دهد و از رفتار و تحلیل‌های فردی در بازار بهتر به نظر می‌رسد.

قیمت ارز دیجیتال STORE

ارز دیجیتال بیت استور با نماد STORE  در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. سقف عرضه توکن STORE یک میلیارد عدد است. توکن استور یک توکن حاکمیتی است و علاوه بر آن می‌توان ان را استیک کرد و با استیک کردن آن سود به دست آورد. توکن STORE در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۰۸۴ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. بیت استور توانست در ماه می سال ۲۰۲۲ بالاترین قیمت خود را در ۰.۱۵ دلار تجربه کرد و در ماه ژانویه سال ۲۰۲۳ کف قیمتی خود را در ۰.۰۱۷ دلار لمس کرد.

خرید بیت استور کوین

ارز دیجیتال بیت استور کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیت استور کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیت استور کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیت استور کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیت استور کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیت استور کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیت استور کوین

فروش بیت استور کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیت استور کوین، مقدار بیت استور کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیت استور کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیت استور کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیت استور کوین

خرید و فروش بیت استور کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیت استور کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیت استور کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیت استور کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیت استور کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیت استور کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیت استور کوین

برای ذخیره بیت استور کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیت استور کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیت استور کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیت استور کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیت استور کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیت استور کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیت استور کوین

قیمت بیت استور کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیت استور کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیت استور کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیت استور کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیت استور کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیت استور کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیت استور کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023