خرید BFC با بهترین قیمت | فروش آنی ارز دیجیتال بیفراست	Bifrost همراه با قیمت لحظه‌ای  BFC

بیفراست

BFC - Bifrost
0.05801تتر
2.07%

قیمت بیفراست

3,381.983تومان
(24,466)

حجم معاملات بیفراست

825,173,452تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,491.004تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,375.57تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیفراست

بیفراست یک پلتفرم مولتی چین است به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را روی پروتکل‌های مختلفی توسعه‌ دهند. مولتی چین بودن به این معناست که کاربران به یک زنجیره یا چین محدود نیستند، بلکه می‌توانند ارزها و یا اپلیکیشن‌های خود را به شبکه‌های دیگر نیز منتقل کنند. این ویژگی به توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان هم کمک زیادی می‌کند و به آنها امکان می‌دهد تا امکانات مورد نظر خود را از زنجیره‌های مختلف در اپلیکیشن‌ خود جمع کنند و برنامه‌های خود را به صورتی مقیاس‌پذیر و انعطاف‌پذیر ارائه دهند. در اکوسیستم ارز دیجیتال Bifrost کاربران می‌توانند قراردادهای هوشمند خود را روی بلاک چین‌های مختلف بنویسند و برای هر قسمت از کدهای خود یک بلاک چین مشخص را انتخاب کنند. توکن بومی پلتفرم بیفراست توکن BFC است. برنامه‌نویس‌ها برای اینکه بتوانند از امکانات این پلتفرم استفاده کنند باید از این توکن استفاده کنند. استفاده از آن، کارمزدها را در استفاده از اکوسیستم مولتی چین Bifrost پایین می‌آورد. کاربران برای اینکه بتوانند هزینه‌های خود را کم کنند، می‌توانند قسمتی از توکن‌های BFC را استیک کنند و کارمزدها از آن کم می‌شود. ۲۰ درصد از توکن‌ها به تیم توسعه دهنده، ۲۰ درصد به خزانه و ۲۰ درصد نیز به اکوسیستم اختصاص یافته است و حدود ۱۰ درصد نیز برای مارکتینگ این پلتفرم در نظر گرفته شده است. 

خرید بیفراست

ارز دیجیتال بیفراست یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیفراست به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیفراست خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیفراست در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیفراست خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیفراست خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیفراست

فروش بیفراست در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیفراست، مقدار بیفراست مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیفراست در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیفراست در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیفراست

خرید و فروش بیفراست در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیفراست خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیفراست به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیفراست خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیفراست خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیفراست بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیفراست

برای ذخیره بیفراست، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیفراست شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیفراست مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیفراست است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیفراست نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیفراست خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیفراست

قیمت بیفراست در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیفراست تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیفراست، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیفراست قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیفراست و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیفراست را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیفراست را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023