فروش و خرید ارز دیجیتال Beyondfi | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال بیاندفای

بیاندفای

BYN - Beyondfi
0تتر
0%

قیمت خرید بیاندفای

قیمت فروش بیاندفای

0تومان
0تومان
(4,862)

حجم معاملات بیاندفای

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیاندفای

بیاندفای یک پلتفرم دارایی دیجیتالی است که محصولات و سرویس‌های متنوعی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. از طریق سرویس‌های پلتفرم ارز دیجیتال BeyondFi کاربران می‌توانند در بازارهای مختلفی بدون محدودیت ترید و سرمایه‌گذاری کنند. هدف و ماموریت ارز دیجیتال BeyondFi کاملا مشخص است. این پلتفرم قصد دارد ارزش واقعی دنیای دیفای را برای کاربران خود نشان دهد و آنها بتوانند از طریق این پلتفرم به دارایی‌های دیجیتالی مختلفی دسترسی داشته باشند. همانطور که می‌دانیم در حال حاضر تکنولوژی بلاک چین در حال گسترش است و پلتفرم‌های بسیاری در حوزه‌های خرده فروش و نهادی در حال استفاده از امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای در اکوسیستم خود هستند. پلتفرم BeyondFi نیز می‌خواهد در این حوزه نقش مهمی را ایفا کند و میلیون‌ها کاربر بتوانند از طریق این پلتفرم به ان اف تی‌ها، دارایی‌های سینتتیکس، اوراق مشتقه، پلتفرم‌های وام‌دهی غیرمتمرکز و پروتکل‌ها و دیگر سرویس‌های دیفای دسترسی داشته باشند. توکن بومی ارز دیجیتال BeyondFi با نماد BYN در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است. این توکن در ماه آوریل سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. 

خرید بیاندفای

ارز دیجیتال بیاندفای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیاندفای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیاندفای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیاندفای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیاندفای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیاندفای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیاندفای

فروش بیاندفای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیاندفای، مقدار بیاندفای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیاندفای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیاندفای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیاندفای

خرید و فروش بیاندفای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیاندفای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیاندفای به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیاندفای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیاندفای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیاندفای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیاندفای

برای ذخیره بیاندفای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیاندفای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیاندفای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیاندفای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیاندفای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیاندفای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیاندفای

قیمت بیاندفای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیاندفای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیاندفای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیاندفای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیاندفای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیاندفای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیاندفای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023